Skip to content

Mirtis vidurnakčio liepsnose

Jonas BALTAKIS

Kovo 15 d., 23.43 val., ugniagesiams pranešta, kad Rimašių k. (Ignalinos sen.) dega individualus gyvenamasis namas. Atvykus pirmosioms ugniagesių komandoms, medinis namas degė atvira liepsna, viduje buvo didelis uždūminimas. Gaisro metu išdegė kambarys, pradegė lubos, sudegė kambaryje buvę baldai ir daiktai, kitas kambarys taip pat stipriai apdegė ir aprūko. Sudegė apie 30 m² namo stogo. Ugniagesiai turėjo vargo dėl vandens, kurio arti nebuvo. Pasak jų, vanduo į gaisro vietą buvo vežiojamas 8 km. Numalšinus liepsnas, 00.47 val. kambaryje, lovoje, rastas apdegęs 69-erių namo gyventojo A. L. kūnas.

Šis gyvenamasis namas yra Ignalinos sen. socialinis būstas, kuriame nuo 2011 m. birželio ir gyveno A. L., anksčiau gyvenęs Ignalinoje, Technikos g. Kaip MI sakė seniūnas Jonas Polito, jis šiuo nuomininku nesiskundė (su ankstesniais socialinio būsto gyventojais buvo problemų). A. L. reguliariai mokėjo nuomos mokestį, tvarkėsi be pastabų. Pastatas yra dviejų galų, sudegė viena pusė, antroje niekas negyveno. Jeigu specialistai nuspręs, kad sudegusią pusę dar galima remontuoti, ji bus remontuojama.

Seniūnas dėkingas ugniagesiams. Degantis namas buvo šalia kitų kaimo pastatų, naktis buvo vėjuota, galėjo supleškėti visi ar bent dalis Rimašių, tačiau dėl greito ir profesionalaus ugniagesių darbo kaimynų namai buvo apsaugoti.

Apie gaisro priežastį priešgaisrinės inspekcijos pareigūnai vakar ryte dar kalbėjo atsargiai. Viena iš versijų – A. L. su degančia cigarete užmigo lovoje, tačiau yra ir kitų įtarimų. Vyksta tyrimas. Šiemet rajone tai pirmas žmogus, žuvęs gaisre.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here