Skip to content

Svajojantiems apie švarų kūną atsirado galimybė svajonę įgyvendinti

MI informacija

 

Jaučiu, kad tikrai yra žmonių, kurie nelabai gerai jaučiasi žinodami, kad kasdien savo kūne nešioja įvairiausias atliekas. Kad ir kiek besipraustum, kad ir kaip besišveistum, jų neatsikratysi. Į kriauklę, kad ir nuo rankų patekusio tepalo, paprastai juk nenuplausi. O mūsų nuostabiuosiuose kūnuose gali rasti visą Mendelejevo lentelę, kurios elementai į mus įsiskverbia per kvepalus, užterštą orą, maisto produktus, vaistus, alkoholį, tabaką, skalbimo priemones ir kt. Regis, atsikratyti viso to gėrio galima užsukus į vos prieš mėnesį Ignalinoje pradėjusį veikti biodetoksikacijos kabinetą. Su kineziterapeute Juste ir kalbamės apie tai.

Pirmiausiai prisipažinsiu, kad pokalbis apie šį procesą vyko man sėdint kojas įmerkus į vonelę su sūdytu vandeniu, kurioje be mano kojų dar buvo ir įtaisas, sukuriantis teigiamų ir neigiamų jonų srovę. Šalia manęs sėdėjo dar viena moteris, pavadinkim ją Erika, kuri teigė, kad ji sustabdžius savo organizme dvigubą Laimo ligą ir pagerinus savijautą – tik šios procedūros pagalba. Kadangi rašau šį straipsnį, akivaizdu, kad nieko baisaus man neatsitiko. Taip sėdėjau visą pusvalandį ir, besišnekučiuodama su moterimis, vis žvilgčiojau į besikeičiantį vandenį savo ir „kolegės“ vonelėje.

Justės teigimu, mokslo ir technologijų galimybės leidžia iki smulkmenų išsiaiškinti, kas vyksta kūne, kai pavalgome ar suvartojame vaistų. Esmė – maistas ir skysčiai iš skrandžio patenka į plonąją žarną, kur susimaišo su virškinimo enzimais. Tai baltyminiai katalizatoriai, tūkstančius kartų pagreitinantys organizme vykstančias chemines reakcijas. Jie suskaido riebalus, baltymus ir angliavandenius į komponentus, kurių vieni keliauja į kepenis, kiti – į limfą, treti – į storąją žarną. Teigiama, kad jei enzimai nepajėgia susmulkinti toksinų, kepenys – pastarųjų nukenksminti, imuninė sistema – pašalinti, nuodai ima kauptis ir teršti ne tik virškinimo organus, bet ir kraują bei limfą, todėl savo dozę gauna visas organizmas.

Kalbant paprastai, detoksikacija – tai organizmo valymas jonų terapija nuo toksinų, gerinantis sveikatą, apsaugantis nuo ligų, ankstyvo senėjimo, padedantis išsaugoti natūralų grožį, atsikratyti viršsvorio.

Išbandykit itin veiksmingą organizmo valymo procedūrą – detoksikaciją IONIC CLEANSE Pasijusite lyg naujai gimę! Privalumas tas, kad po šios procedūros atstatomas organizmas, išvalant kūną nuo toksinų, aplinkos teršalų, atstatoma imuninė sistema, išvaloma oda, padedama įveikti viršsvorio problemas, grybelį, virusus, bakterijas, atjauninamas organizmas, padidėja energingumas, medžiagų apykaita, pasišalina sunkieji metalai, sumažinamas reabilitacinis laikotarpis po ligos, padidinamas deguonies kiekis kraujyje, pagerėja miegas.

Visų pirma, mes turėtume žinoti, kad mūsų kūnas yra elektrostatiškai laidus organizmas. Tai žinodami, japonų mokslininkai sukūrė inovatyvią organizmo valymo terapiją, kuri padeda saugiai ir efektyviai išspręsti daugelį mūsų sveikatos problemų.

IONIC CLEANSE prietaisas sudaro elektros energijos grandinę, kuri atsargiai aktyvuoja mūsų ląsteles ir priverčia jas pašalinti toksinus, kurie yra susikaupę mūsų kūne. Šio prietaiso pagalba toksinai pašalinami ne tik iš vieno ar kito organo, bet iš kiekvienos mūsų kūno ląstelės, todėl jaučiamas greitas būklės pagerėjimo efektas.

IONIC CLEANSE prietaisas taip pat atstato šarmų-rūgščių pusiausvyrą, kuri iš esmės reguliuoja mūsų „kūno rezervus“. Taigi nuolatinė ir tolygi tėkmė negatyvių jonų mūsų organizmui efektyviai neutralizuoja ir pašalina priešingai įelektrintus kūnus – šiuo atveju toksinius. Detoksikacijos procedūros metu maksimaliai atstatomi žmogaus sveikatos rezervai.

Vienas iš didžiausių privalumų IONIC CLEANSE – imuninės sistemos atstatymas. Kiekvieną dieną mūsų imuninė sistema gina organizmą nuo užterštumo, neigiamos aplinkos poveikio, kol pagaliau, veikdama itin užterštame organizme gali mutuoti netgi į vėžines ląsteles. Taigi detoksikacijos metu mūsų organai išvalomi nuo toksinų ir imuninė sistema gali juos atstatyti į sveiką būklę.

Procedūros esmė – per žmogų teka labai silpna, vos 1,5 ampero stiprumo elektros srovė, sukuriamas neigiamų jonų laukas. Tai saugu, nes atitinka mūsų pačių organizme esantį elektros lauką. Neigiami jonai traukia teigiamo krūvio toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas, pavyzdžiui, cholesterolį, per didelį gliukozės kiekį, sąnarių druskas, virusus ir bakterijas, streso hormonus ir per pėdų poras išveda visa tai į vandenį. Priklausomai nuo to, kas valosi, į vonelėje esantį vandenį ima rinktis skirtingų spalvų ir konsistencijos medžiagos.

Procedūros padės besiskundžiantys padidintu kraujospūdžiu, širdies ir kraujagyslių ligomis, kenčiantiems dėl nugaros, kaklo, sąnarių skausmų, jei susilpnėjusi kepenų funkcija, taip pat sergantiems diabetu ir net onkologiniais susirgimais. Per „Bio-Detox“ procedūras į kraują iš vandens patenka daug geležies, todėl veiksmingai sprendžiama mažakraujystės problema. Procedūros normalizuoja skydliaukės veiklą, valosi žarnynas, todėl mažiau vargina ar visiškai praeina dujų kaupimasis, vidurių užkietėjimas.

Natūraliai organizmas pats kiek pajėgdamas valosi nuo toksinų ir mėgina neutralizuoti jų sukeliamą žalą, o kai IONIC CLEANSE aparatas tai padaro už jį, žmogui lieka daugiau energijos. Jėgų antplūdį pastebi praktiškai kiekvienas klientas. „Bio-Detox“ procedūra tampa impulsu pradėti kažką nauja, tarsi „ant bangos“ esantys žmonės lengviau įpranta prie teisingo gyvenimo būdo, ima sportuoti, greičiau atlieka darbus. Per procedūrą pašalinami streso hormonai, todėl klientai tampa ramesni, atsparesni aplinkos spaudimui, geriau miega.

10–15 procedūrų nuo dviejų iki keturių kartų per metus. Ypač patartina jomis pastiprinti organizmą pereinamuoju laikotarpiu – pavasarį ir rudenį, kai rizika susirgti padidėja.

Kiekvienas suaugęs žmogus turi nuo 3 iki 25 kg nešvarumų, sukauptų savo kūne. Toksinai kaupiasi skirtinguose organuose: kraujo ląstelėse, limfoje, odoje, žarnyne, kepenyse, tulžyje, sąnariuose. Po detoksikacijos kurso žmogaus svoris sumažėja apie 3–5 kg. Žinoma, šią procedūrą, turintiems rimtų susirgimų, reikėtų atlikti tik pasikonsultavus su šeimos gydytoju, o šiaip visi kiti (nuo 8-erių metų amžiaus) gali kreiptis bet kada“, – teigia Justė.

Kol aš sėdėjau pamerkusi kojas į vonelę, jonų srovė per pėdų poras (o jų ten – apie 2000) pateko į organizmą ir pašalino iš skrandžio, kepenų, inkstų, sąnarių, kraujagyslių susidėvėjusias ląsteles, sunkiuosius metalus, kitokius nešvarumus. Vanduo virto net trijų spalvų gama, kolegės inde spalvų kur kas daugiau, bet ji džiaugėsi, jog tai dar nėra blogai, kaip buvo tik pradėjus kursą prieš dvejus metus. Tos spalvos tai – toksinai, druskos, virusai, bakterijos iš skirtingų organų.

Justė prasitarė, kad jau nemažai turi pacientų, susidomėjusių organizmo valymu, pertraukų metu atbėga ir patys ligoninės gydytojai. Tiesa, moteris labai nustebo moteris, pirmą kartą atlikusi procedūrą ignaliniečiui, kurio organizmas buvo beveik idealiai švarus. Vyras prisipažino jau 16 metų gyvenantis sveiką gyvenimo būdą ir geriantis tik Medžiukalnio šaltinio vandenį. Štai taip!

DETOXo kabinete jūs taip pat galite pasinaudoti būgniniu masažuokliu arba išsinuomoti jį į namus savaitei už 70 Lt. Dar yra ir relaksacinis masažuoklis, besiskundžiantiems radikulitu. Turbūt svarbu būtų pasakyti, kiek tas visas gėris jums kainuotų? Vienas seansas – 25 Lt, apsilankius minimalius 10 kartų – 250 Lt. Na, tikrai nebrangiau, nei mūsų numylėtieji vaistai kainuoja… Spręsti jums.

DETOXo kabinetas įsikūręs Ligoninės patalpose adresu: Ligoninės g. 13A, 14 kab.

Registruotis galima ir telefonu: 8~652 71189.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje