Skip to content

Ignalinos moksleivis užbūrė portalo lankytojus

MI informacija

Daugiau nei 60 tūkst. peržiūrų interneto portale „YouTube“. Tuo gali pasigirti pirmąjį vaizdo klipą sukūręs ignalinietis moksleivis Justas Blaževičius. Ne tik daina „Noriu matyti tave“, bet ir šokio judesiais interneto naršytojų nuotaiką pakėlė vaikinas, pasivadinęs Džei Džei slapyvardžiu.

„Tai – truputį netikėta. Staigmena man, nė pats negaliu atsakyti, kuo būtent debiutuojantis atlikėjas taip sudomino“, – sakė kūrinį įrašyti padėjęs dainininkas ir prodiuseris Arvydas Martinėnas-Vudis. Pats Džei Džei sakė, kad jį irgi nustebino tokie skaičiai. „Manau, naujas veidas interneto erdvėje pritraukė daugelio žmonių dėmesį. Be to, klipą filmavome su humoru. Galbūt žmonės susidomėjo išties netradiciniais mano judesiais“, – juokdamasis svarstė vaikinas.

Ignalinoje gyvenantis ir antrąją gimnazijos klasę lankantis atlikėjas Muzikos mokykloje yra baigęs klarneto ir chorinio dainavimo klases. „Tačiau baigęs mokyklą nusprendžiau, kad ne klarnetas, o gitara mane žavi labiau. Sugalvojau, kad reikia pačiam imtis gitaros pamokų. Dabar aš esu ir savamokslis gitaristas“, – pasakojo Džei Džei.

Kūrinio „Noriu matyti tave“ muzikos ir tekstų autorius – jis pats. Istorija, anot moksleivio, niekuo neypatinga – tiesiog vieną vakarą gitara sugrojo keturis akordus, tada į galvą atėjo melodija. „Po kiek laiko nusprendžiau, kad tai galėtų būti gera mano pirmoji sukurta daina, ant lapo parašiau žodžius ir viską sudėliojau į vietas. Ar daina skirta merginai? Ne. Dainą, jei neklystu, parašiau būdamas trylikos. Sugalvojęs melodiją nusprendžiau, kad tekstą reikėtų rašyti būtent apie meilę. Tokią, kokią ją tada įsivaizdavau“, – kalbėjo vaikinas.

Interneto auditoriją jau sudominęs moksleivis tikisi, kad muzika jam bus daugiau nei pomėgis. „Jau nuo mažens svajoju būti muzikantas, aktyviai dalyvauju renginiuose, konkursuose. Norėčiau, kad tai būtų ilgalaikė profesionalaus dainininko karjera (Justo tėvas – žinomas armonikierius ir cimbolininkas Kaziukas). Planų esu numatęs tikrai daug, esu „pasidaręs“ dar keletą dainų, kurias, manau, išgirsite ateityje. Visa kita – dar prieš akis“, – žadėjo Justas.

Paprašytas išvardyti mėgstamiausius atlikėjus, vaikinas išsisuko nuo atsakymo – tikino, kad klausosi visko, kas patinka, tačiau nė į vieną žvaigždę nenorėtų būti panašus.

Kodėl Džei Džei? „Paprasta. Mano inicialas yra raidė J, ji angliškai tariama Džei. Tiesiog atėjo į galvą mintis pasivadinti Džei Džei“, – sakė vaikinas.

Pagal „Lietuvos rytą“

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje