Skip to content

Ignaliniečių laimikis Lietuvos biatlono čempionate – 9 medaliai

Mamertas KRAPAUSKAS

Latvijos Madonos miesto tarptautinio lygio žiemos sporto bazės šaudykloje vyko atviras Lietuvos biatlono čempionatas, kuriame su stipriausiais šalies šaudančiais slidininkais varžėsi ir Latvijos biatloninkai.

Kaip MI pasakojo vienas iš IKSC biatlono trenerių Gintaras Čepulis, per dvi dienas šiame čempionate 9 vairių spalvų medalius iškovojo ignaliniečiai. Aukso medalius savo amžiaus grupėje pelnė Nikolajus Kondratovas, Lukas Čepulis, Arnoldas Mikelkevičius, Gaudvilė Nalivaikaitė ir stipriausias Lietuvos biatlonininkas bei būsimasis olimpietis Tomas Kaukėnas. Jis į namus sugrįžo po ilgo šio sezono, dalyvaudamas atsakingose pasaulio bei Europos varžybose. Nepaisant didelio nuovargio, vis dėlto jis šauniai rungtyniavo 10 km lenktynėse, aplenkdamas visus varžovus, tarp jų ir stipriausią Latvijos biatlonininką Ilmarą Bricį. Tarp prizininkų iš ignaliniečių dar pateko Gražvydas Žemaitis. Du aukso ir sidabro medalius pelnė Gaudvilė Nalivaikaitė.

Čempionato metu dar vyko ir olimpinio čempiono Algimanto Šalnos estafečių taurės varžybos. Jas laimėjo Visagino pirmoji komanda.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here