Skip to content

Varžėsi jauniausieji plaukikai

Kėdainiuose vyko 2012–2013 mokslo metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinės mergaičių ir berniukų plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo 15 m. ir jaunesnio amžiaus bendrojo lavinimo mokyklų mokinių komandos.

Šiose jaunųjų plaukikų varžybose rajono garbę gynė Ignalinos Č. Kudabos pagrindinės mokyklos jaunieji plaukikai. Sėkmingiausiai iš jų tarp mergaičių rungtyniavo Sara Aškinytė. Ji, plaukdama 50 m nugara, iškovojo antrąją vietą, o trečiąsias vietas užėmė plaukdama tą patį nuotolį peteliške ir krūtine. Trečiąją vietą šios mokyklos plaukikės (Sara Aškinytė, Kotryna Koiro, Karolina Šerėjūtė ir Dovilė Mačėnaitė) iškovojo ir 4×50 m estafetės varžybose laisvu stiliumi.

Turėjo galimybių komandinėje įskaitoje tarp prizininkų patekti ir berniukų komanda, bet jos sudėtyje dėl ligos negalėjo dalyvauti pagrindinis lyderis Ovidijus Tumėnas, todėl komanda tenkinosi šeštąja vieta. Individualioje įskaitoje tik Mindaugui Kajėnui pavyko užimti trečiąją vietą, plaukiant 50 m krūtine.

Pasak plaukimo trenerio Eugenijaus Rakitino, šiose varžybose dėl amžiaus apribojimo negalėjo dalyvauti stipriausieji jo auklėtiniai, bet ir šiais rezultatais jis liko patenkintas.                                             

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje