Skip to content

Iš policijos suvestinių…

MI informacija

 

Antpuolis Krikonyse

Balandžio 3 d., 8.07 val., Mielagėnų gyventojas P. G. pranešė, kad Krikonių II k. iš neaptvertoje ir nesaugomoje teritorijoje esančių neužrakintų traktorių „Claas“ ir krautuvo „Merlo“ kuro bakų pavogta apie 80 litrų dyzelinio kuro, o iš nesaugomoje fermoje esančio neužrakinto pieno šaldytuvo – apie 30 litrų pieno. Be to, fermos teritorijoje vagys mirtinai suvažinėjo veršiuką. Žala – 1015 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Siekdami užkirsti kelią vagystėms, rajono policijos komisariato pareigūnai pataria rajono gyventojams patiems pasirūpinti savo nuosavybės apsauga – apsitverti teritorijas, įrengti angarus technikai apsaugoti, taip pat įrengti užraktus kuro bakams, juos visada užrakinti, pagal galimybes įsirengti signalizaciją ir apdrausti savo turtą, tik tuomet bus galimybė išvengti arba sumažinti materialinius ir moralinius nuostolius.

Smurtas

Balandžio 4 d. Ignalinos greitosios medicinos pagalbos felčerė policijai pranešė, kad iš savo namų į Utenos ligoninę pristatyta 60-metė Linkmenų gyventoja, kurią balandžio 1 d., apie 14 val., namuose sumušė sugyventinis J. K. Įsiutęs vyras jai du kartus trenkė kumščiu į veidą, gulinčią apspardė, smaugė ir tampė už plaukų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gavo „per kepurę“

21-erių Marius Osipavičius automobilį Ignalinos–Didžiasalio kelyje vairavo girtas (1,70 prom.) ir be „teisių“. Už tai gavo stiprų teismo spyrį – nubaustas 4000 Lt bauda ir dar 200 val. viešųjų darbų.

Klausimas

Redakcija gavo pono Jokūbo trumpą paklausimą, kuris skamba taip: „Ar galima užregistruoti savadarbį šaunamąjį ginklą? Jeigu taip, tai kaip tai padaryti?“.

Rajono policijos komisariato viršininkas Dainius Šidlauskas į šį skaitytojo klausimą atsakė, kaip kirviu nukirto: „Jokiu būdu – ne! Savadarbius ginklus draudžia įstatymai, jų turėtojams už tai gresia baudžiamoji atsakomybė ir jokių išlygų nėra“.

Taigi, pone Jokūbai, savo „vamzdį“ slėpkite kuo giliau arba dar geriau – jo atsikratykite. Antraip galite susilaukti valdiškų nemalonumų.

Parengė Jonas BALTAKIS

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here