Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

 

Kaip dvynės pabėgo

Balandžio 15 d. į policiją kreipėsi 47-erių ignalinietė N. K. iš Aukštaičių g. ir pranešė, kad balandžio 12 d. dingo jos dvynės dukros, gimusios 1997 m. Tėvams jos pasakė neva su savo klase bei mokytoja važiuojančios į ekskursiją, į Vilnių. „Išvažiavo“ ir ilgai į namus negrįžo. Vėliau paaiškėjo, kad į ekskursiją nei jos, nei jų klasė tądien nevažiavo. Dėl nepilnamečių mergaičių paieškos buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tačiau dvynės atsirado. Jos išties buvo Vilniuje, bet privačiai pas draugus, ir pačios grįžo namo, sutiktos stotyje, išlipančios iš autobuso. 

Smurtas

Balandžio 16 d. Tverečiaus gyventoja pranešė, kad jos vyras ją terorizuoja, grasindamas padegti ar padaryti kitokią veiką, pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui, nuolat baugina. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Balandžio 18 d. Mažėnų k. gyventoja pranešė, kad konflikto metu sūnus jai sukėlė fizinį skausmą. Pažeidėjas sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Girti“ pedalai

Balandžio 15 d. Ignalinoje, Geležinkelio g., neblaivus 64-erių ignalinietis V. R. (2,18 prom.) vairavo dviratį. Pažeidėjas sulaikytas išsiblaivyti ir protokolui surašyti.

Žvejojo lydekas

Rajono aplinkos agentūros pareigūnai, vykdydami akciją „Lydeka 2013“, balandžio 7 ir 15 d. surengė reidus, siekdami išaiškinti žvejybos pažeidimus, susijusius su lydekų gaudymu.

Nustatyta, kad ne visi žvejai mėgėjai paiso Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėse nustatytų draudimų. Iš patikrintų 20 žvejų mėgėjų, 4 jų žvejojo masalui naudodami žuveles, kad sugautų lydekų. Du pažeidėjai, žvejoję lydekas Ringio ežere, tai M. A. ir V. K. Jie žvejojo savadarbėmis palaidinėmis su žuvele. Lydekų sugauti nepavyko. Lydekas šiais metais bus galima žvejoti nuo gegužės 1 d.

Išplautas kelias

Ignalinos kelių tarnyba informuoja, kad dėl pavasario polaidžio ties Paliesiaus dvaru išplautas rajoninės reikšmės kelias Nr. 1408 Mikalavas–Paringys–Bernotai–Gilūtos  (16,98 km). Uždaroma šio kelio atkarpa nuo 16,80 iki 17,30 kilometro. Apie atnaujintą eismą bus pranešta pabaigus remonto darbus.

Parengė Jonas BALTAKIS

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje