Skip to content

Išmokė vilniečiai žaisti mus grindų riedulį, savo nelaimei…

MI informacija

Baigėsi praėjusių metų rudenį prasidėjęs grindų riedulio mėgėjų čempionatas. 6 komandų turnyrą laimėjo Ignalinos sporto klubo „Vikingo-Pieno žvaigždžių“ komanda, finale, dvejų rungtynių serijoje, nugalėjusi turnyro organizatorių – „Andajaus“ ekipą 8:3 ir 4:2. Ignaliniečiams tai buvo debiutas bet kokiose Lietuvoje rengiamose grindų riedulio varžybose. Tačiau, kaip parodė viso turnyro eiga, nei jaudulio, nei nepasitikėjimo savo jėgomis debiutantų gretose nesimatė. Tai akivaizdžiai įrodo ir pasiektos 12 pergalių bei patirti tik 2 pralaimėjimai.

Paskutinėse finalo rungtynėse vyko atkakli kova. Po skaudaus pralaimėjimo pirmoje dvikovoje 3:8, „Andajus“ siekė revanšo ir ne bet kokio, o didesnio nei 5 įvarčių skirtumu, tai būtų leidę komandai iškovoti galutinę pergalę turnyre. Ignaliniečiai nebuvo linkę lengvai pasiduoti ir puikiai išnaudojo turėtas progas pelnyti įvarčius, laimėdami pirmą kėlinuką 2:0. Po dviejų kėlinukų švieslentėje švietė „Andajui“ nepalankus rezultatas – 1:4.

Tikimybė, kad per paskutinę, trečią, rungtynių dalį patikimas „Vikingo-Pieno žvaigždžių“ žaidimas sugrius, buvo maža, tai patvirtino finalo sirena ir galutinis rungtynių rezultatas – 4:2.

Puikiai šias rungtynes sužaidė abu čempionų vartų sargai, ne kartą gelbėję savo vartus po aštrių varžovų išpuolių.

Tą pačią dieną buvo sužaistos ir antros rungtynės dėl trečiosios vietos. Po įspūdingai laimėtų pirmų tarpusavio rungtynių 11:1, „Ardo“ riedulininkai ir antrose rungtynėse 11:4 nušlavė savo varžovus iš „Swedbank“ komandos.

Galutinė turnyro komandų rikiuotė:

  1. 1.  „Vikingas-Pieno žvaigždės“ (Ignalina).

2. „Andajus“ (Vilnius).

3. „Ardas“ (Vilnius).

4. „Swedbank“ (Vilnius).

5–6. „Norfa“ (Vilnius).

5–6. DnB (Vilnius).

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here