Skip to content

Gimnazijos direktorės taurę laimėjo ignaliniečiai

Mamertas KRAPAUSKAS

Šeštadienį Sporto ir pramogų arenoje antrą kartą buvo surengtas atviras bendrojo lavinimo mokyklų tinklinio turnyras Ignalinos gimnazijos direktorės taurei laimėti, kuriame dalyvavo 5 vaikinų ir 3 merginų komandos.

Įdomiausios varžybos vyko tarp vaikinų komandų. Sėkmingiausiai tarp jų rungtyniavo Ignalinos gimnazistai, įveikę visus varžovus vienodais rezultatais 2:0, tarp jų ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro tinklininkus, kurie pernai analogišką turnyrą buvo laimėję. Pagal susitarimą, abi šios komandos dar kartą nusprendė išmėginti jėgas superfinale. Ši lygiaverčių varžovų dvikova vyko permainingai ir atkakliai. Ignaliniečiai pirmą partiją laimėjo nesunkiai, bet po pertraukos jų žaidimas sutriko ir antrą partiją lainėjo visaginiečiai. Tad teko žaisti dar ir trečią partiją, kurią 15:13 laimėjo ignaliniečiai, tad jie iškovojo ir taurę, ir aukso medalius, kuriuos įteikė gimnazijos direktorė Valentina Čeponienė.

Beje, ji savo auklėtiniams dar pernai linkėjo užimti pirmąją vietą, tad jie direktorės prašymą šiemet įvykdė. Trečią vietą tarp vaikinų užėmė Dūkšto vidurinės mokyklos tinklininkai.

Tarp merginų taurę laimėjo Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro tinklininkės. Antroji vieta atiteko Ignalinos gimnazistėms, o trečioji – Daugėliškio vidurinės mokyklos moksleivėms.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here