Skip to content

Pirmąsias įstaigų sporto žaidynes laimėjo pasieniečiai

Kultūros ir sporto centras, atsižvelgdamas į sporto mėgėjų pageidavimą, praėjusį pirmadienį pirmą kartą surengė rajono įstaigų sporto žaidynes, kuriose dalyvavo Policijos komisariato, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos rinktinės, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir KSC darbuotojai. Pirmą žaidynių dieną vyko tinklinio, stalo teniso, šaškių ir šachmatų varžybos. Net tris – tinklinio, stalo teniso ir šaškių rungtis laimėjo pasieniečiai, o prie šachmatų lentų sėkmingiausiai žaidė policininkai.

Antrą žaidynių dieną varžybos buvo tęsiamos Sporto ir pramogų arenoje, kur rungtyniavo smiginio, krepšinio, svarsčių kilnojimo ir salės futbolo (5×5) varžybose, kurios vyko daug įdomiau ir sukėlė bangą emocijų. Smiginio rungtyje sėkmingiausiai sekėsi KSC komandos trejetui – Daliai Vaičiulienei, Tadui Bernotui ir Mantui Ilgūnui, kurie bendroje įskaitoje surinko 1022 taškus. Šią pergalę lėmė daugelio varžybų nugalėtojos, slidininkų trenerės D. Vaičiulienės taiklus strėlyčių mėtymas. Kiek nelauktai antrą komandinę vietą užėmė ugniagesiai, aplenkę policininkus ir pasieniečius.

Atkakliai vyko krepšinio (3×3) varžybos. Iš anksto buvo pranašaujama, kad jas gali laimėti policininkų komanda, kuriai vadovavo rajono rinktinės vienas iš aktyviausių žaidėjų Darius Dubaka. Bet policininkai jau pirmose rungtynėse kiek nelauktai 8:11 pralainėjo pasieniečiams. Po to reabilitavosi, žaisdami su KSC patyrusiais krepšininkais, nugalėdami juos vieno taško skirtumu. Varžybų baigtį turėjo nulemti pasieniečių ir KSC dvikova, kurią aiškia 5 taškų persvara laimėjo KSC trenerių komanda. Tad visoms komandoms, patyrusioms po vieną pralaimėjimą, lemiamas buvo pelnytų taškų santykis. Jis buvo palankesnis KSC trijulei, kurios sudėtyje žaidė T. Bernotas, M. Ilgūnas ir Karolis Baltakis. Antroji vieta atiteko pasieniečiams, o trečioji – policininkų komandai.

Svarsčių kilnojimo rungtyje, kaip ir reikėjo manyti, nepralenkiama buvo pasieniečių komanda, kurios sudėtyje rungtyniavo Lietuvos štangos kilnojimo čempionas ir rekordininkas Evaldas Černiauskas, svarsčius abiem rankomis išstūmęs 27 kartus. Antroji vieta atiteko policininkams, o trečioji – KSC atstovams, tarp kurių buvo ir šios rungties teisėjas Henrikas Rudakas.

Žaidynes vainikavo salės futbolo (5×5) rungtynės tarp policininkų komandos, kuriai vadovavo jų viršininkas Dainius Šidlauskas, ir KSC Sporto skyriaus trenerių. Rungtynių pradžioje aikštelėje vyko apylygė kova, bet vėliau iniciatyvą perėmė KSC treneriai ir po taiklių smūgių jie laimėjo rungtynes – 4:1.

Pasibaigus šioms rungtynėms, buvo susumuoti žaidynių rezultatai, kurie palankesni buvo pasieniečiams. Jie ir laimėjo pagrindinę pirmųjų žaidynių taurę, taip pat daugiausiai aukso ir kitokių spalvų medalių atskirose rungtyse.

Antroji vieta atiteko KSC atstovams, o trečioji – policijos komisariato komandai.

Stebint šias pirmąsias rajono įstaigų sporto žaidynes, kažkodėl jose nesimatė savivaldybės administracijos atstovų, o juk tarp jų yra ne vienas aktyvus sporto entuziastas. Todėl yra tikimybė, kad kitose žaidynėse jie šią spragą ištaisys.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje