Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

 

Gegužės 4 d. 52-ejų Krivasalio k. (Linkmenų sen.) gyventoja G. K. pranešė, kad, kilus konfliktui dėl daržo, 46-erių brolis D. D. grėblio kotu jai vieną kartą sudavė.

Gegužės 5 d. 26-erių M. V., gyvenanti Ignalinoje, Liaudies g., pareiškė, kad apie 16.07 val. ją mušė neblaivus 34-erių sugyventinis P. CH. (2,26 prom.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Teismai

Balandį transporto priemones vairavo neblaivūs ir už tai teismo nubausti: 47-erių Arnoldas Alešiūnas, sulaikytas sodų bendrijoje „Tulpė“, 2,23 prom., 2320 Lt bauda ir 27 mėn. prarado teisę vairuoti; 20-metis Igoris Chalujevas, sulaikytas Miško g., 0,91 prom., vairavo be teisių, 4200 Lt bauda; 40-metė Valentina Cijūnėlienė, Ateities g. atsitrenkė į kitą automobilį ir iš įvykio vietos pabėgo, 2,32 prom., 5000 Lt ir 48 mėn. atimta teisė vairuoti; 65-erių Algirdas Misiūnas, sulaikytas Salomenkos k., 2,27 prom., neblaivus sulaikytas antrąkart per metus, nubaustas 150 val. viešųjų darbų ir konfiskuotas jo automobilis. 

Gaisrai

Gegužės 4 d. 12.39 val. pranešta, kad Ceikiniuose dega Jono Čibiro pirtis (sauna). Atvykus į gaisro vietą, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė priepirtis, nudegė stogas, apdegė medinė perdanga ir siena. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimas.

Gegužės 3–5 d. ugniagesiai penkis kartus vyko gesinti atvirose teritorijose liepsnojusios žolės. Ji degė: Didžiasalyje, buvusios gamyklos teritorijoje. Čia išdegė apie 50 arų žolės, degė 50 m³ pjuvenų krūva bei šiukšlės. Gesinant pagalbą suteikė UAB „Didžiasalio komunalinės paslaugos“ vandenvežis. Balandiškių k. už geležinkelio bėgių (Rimšės sen.) išdegė 20 m² žolės (gesinta su rankiniu inventoriumi), Sausašilio miške (Dūkšto sen.) – 6 arai miško paklotės, apdegė medžiai, Didžiasalyje, nenustatyto savininko teritorijoje – apie 10 arų žolės, Tumelėnų k. (Mielagėnų sen.) – apie 15 arų sausos žolės.

Parengė Jonas BALTAKIS

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *