Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

 

Gegužės 4 d. 52-ejų Krivasalio k. (Linkmenų sen.) gyventoja G. K. pranešė, kad, kilus konfliktui dėl daržo, 46-erių brolis D. D. grėblio kotu jai vieną kartą sudavė.

Gegužės 5 d. 26-erių M. V., gyvenanti Ignalinoje, Liaudies g., pareiškė, kad apie 16.07 val. ją mušė neblaivus 34-erių sugyventinis P. CH. (2,26 prom.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Teismai

Balandį transporto priemones vairavo neblaivūs ir už tai teismo nubausti: 47-erių Arnoldas Alešiūnas, sulaikytas sodų bendrijoje „Tulpė“, 2,23 prom., 2320 Lt bauda ir 27 mėn. prarado teisę vairuoti; 20-metis Igoris Chalujevas, sulaikytas Miško g., 0,91 prom., vairavo be teisių, 4200 Lt bauda; 40-metė Valentina Cijūnėlienė, Ateities g. atsitrenkė į kitą automobilį ir iš įvykio vietos pabėgo, 2,32 prom., 5000 Lt ir 48 mėn. atimta teisė vairuoti; 65-erių Algirdas Misiūnas, sulaikytas Salomenkos k., 2,27 prom., neblaivus sulaikytas antrąkart per metus, nubaustas 150 val. viešųjų darbų ir konfiskuotas jo automobilis. 

Gaisrai

Gegužės 4 d. 12.39 val. pranešta, kad Ceikiniuose dega Jono Čibiro pirtis (sauna). Atvykus į gaisro vietą, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė priepirtis, nudegė stogas, apdegė medinė perdanga ir siena. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimas.

Gegužės 3–5 d. ugniagesiai penkis kartus vyko gesinti atvirose teritorijose liepsnojusios žolės. Ji degė: Didžiasalyje, buvusios gamyklos teritorijoje. Čia išdegė apie 50 arų žolės, degė 50 m³ pjuvenų krūva bei šiukšlės. Gesinant pagalbą suteikė UAB „Didžiasalio komunalinės paslaugos“ vandenvežis. Balandiškių k. už geležinkelio bėgių (Rimšės sen.) išdegė 20 m² žolės (gesinta su rankiniu inventoriumi), Sausašilio miške (Dūkšto sen.) – 6 arai miško paklotės, apdegė medžiai, Didžiasalyje, nenustatyto savininko teritorijoje – apie 10 arų žolės, Tumelėnų k. (Mielagėnų sen.) – apie 15 arų sausos žolės.

Parengė Jonas BALTAKIS

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje