Skip to content

Turnyrą laimėjo jaunieji Ignalinos futbolininkai

Mamertas KRAPAUSKAS

 

Ignalinos m. stadione su dirbtine danga Lietuvos gatvės vaikų ir jaunimo futbolo asociacija kartu su IKSC skyriumi surengė mažojo futbolo (5×5) taurės turnyrą, skirtą buvusiam ilgamečiam asociacijos prezidentui Mamertui Abaravičiui atminti.

Turnyre dalyvavo 8 komandos, suskirstytos į dvi skirtingo amžiaus dalyvių grupes. Jauniausių žaidėjų grupėje rungtyniavo Dūkšto, Švenčionių „Kūnos“ ir dvi IKSC–Drūtūnų komandos. Sėkmingiausiai rungtyniavo pirmoji ignaliniečių komanda. Ji laimėjo visas rungtynes, pasiekusi net 19 įvarčių. Antrąją vietą užėmė Švenčionių „Kūnos“, o trečią – antroji ignaliniečių komanda.

Vyresnių žaidėjų grupėje sėkmė taip pat lydėjo IKSC–Drūtūnų komandą, kurią globoja ir nuolatinis jos rėmėjas Petras Keperšovas. Ši komanda vienodais rezultatais 1:0 nugalėjo Dūkšto bei Dusetų bendraamžių komandas, o su Švenčionių „Kūnos“ futbolininkais sužaidė lygiosiomis 1:1. Pirmąją vietą ignaliniečiams lėmė švenčioniškių antros lygiosios su Dūkšto komanda.

Pasibaigus varžyboms, naujai išrinktas Lietuvos gatvės vaikų ir jaunimo futbolo asociacijos prezidentas švenčioniškis Stanislovas Podvoiskis abiems Ignalinos IKSC–Drūtūnų komandoms, iškovojusioms pirmąsias vietas, įteikė asociacijos valdybos įsteigtas taures ir aukso medalius. Sidabro ir bronzos medaliais apdovanoti Švenčionių ir Dusetų jaunieji futbolininkai.

Naujai išrinktas prezidentas pasidžiaugė, kad Ignalinos ir Švenčionių rajonų jaunieji futbolininkai aktyviai dalyvauja įvairaus rango turnyruose. Pastaruoju metu juose pradėjo dalyvauti ir Dusetų komandos. Sakė, jog yra pasiryžęs garbingai tęsti buvusio ilgamečio prezidento M. Abaravičiaus tradicijas, ugdant jaunuosius futbolininkus Rytų Aukštaitijos regionuose. Papasakojo, kokius turnyrus žadama organizuoti šiemet.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here