Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

Jau rašėme, kad gegužės 9 d., apie 7.30 val. pastebėta, jog Dūkšteliuose, Senojo Dūkšto kapinėse, priklausančiose Lietuvos nacionaliniam kultūros paveldui, pavogti metaliniai kapų tvorelių apdailos elementai, apgadinti kapų tvorelių akmeniniai stulpeliai. Žala tikslinama. Įtariamasis, 36-erių J. V., sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vagystės

Gegužės 11 d. UAB ,,Fintara“ atstovas pranešė, kad Grybėnuose šiai bendrovei priklausančiuose laukuose, išlaužus dviejų metalinių dėžių pakabinamas spynas, buvo pagrobti du piemens akumuliatoriai. Žala – 800 Lt. Turtas nedraustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 12 d. gyventoja pranešė, kad nuo 2012 m. lapkričio iki 2013 m. gegužės 11 d., iš miško sklypo, esančio Zūbiškės k. (Kazitiškio sen.), pagrobtos 4 eglės. Žala – 700 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Į griovį

Gegužės 11 d. Meikštuose neblaivus 35-erių vairuotojas S. K. (3,11 prom.) su traktoriumi prie dvaro įvažiavo į pakelės griovį. Pažeidėjas sulaikytas išsiblaivyti ir protokolui surašyti.

Smurtas

Gegužės 7 d. 42-ejų ignalinietė N. Ch. pranešė, kad Gilūtose jos buvęs 44-erių vyras V. Ch. metė į ją nenustatytą daiktą ir pataikė į kaktą. V. Ch. sulaikytas.

Vis tą pačią dienąignalinietė pranešė, kad Gilūtų k., konflikto metu, jos buvęs vyras sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 11 d., Vidiškėse, Sodų g., vyras savo žmonai sukėlė fizinį skausmą. Smurtautojas buvo sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis namuose

Gegužės 12 d., savo namuose Stanionių k. (Rimšės sen.), rastas negyvas 55-erių S. B. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Tebedega žolė

Gegužės 7 d. Ginučių gyventojas pranešė, kad S. Ž. degino žolę ir gaisro metu apdegino pranešėjui priklausančių 15 vaismedžių. Žala – 1500 litų. Panašu, kad kaimynėlis „užsidirbo“…

Gegužės 8 d. žolė degė: Tverečiuje, išdegė apie 10 arų, prie Navikų (Didžiasalio sen.) – apie 2 ha žolės. Priežastis – neatsargus žmogaus elgesys su ugnimi (arba tyčinė veika).

Parengė Jonas BALTAKIS

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje