Skip to content

Varžėsi keturkojai pasienio sargai

MI informacija

Praėjusį ketvirtadienį ir penktadienį VSAT Ignalinos rinktinės Štabo teritorijoje ir Vidiškių miške vyko kinologų ir tarnybinių šunų meistriškumo varžybos. Jose dalyvavo 15 kinologų su tarnybiniais šunimis iš rinktinės padalinių. Varžytasi bendro paklusnumo, žmogaus paieškos, vietovės apieškos ir pėdsekystės rungtyse.

Varžybų teisėjais buvo rinktinėje už kinologinę veiklą atsakinga Sienos kontrolės skyriaus vyresnioji specialistė Jovita Vinciūnienė, o bendro paklusnumo rungčiai teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjas Antanas Butkus.

Nepralenkiamas varžybose buvo Švenčionių užkardos kinologas Vladimiras Babičevas su 9-erių metų belgų aviganiu Bosu. Jie iškovojo teisę atstovauti Ignalinos rinktinei VSAT tarptautiniame tarnybinių šunų meistriškumo čempionate, vyksiančiame birželio 4–6 d.

Antrąją vietą užėmė Pūškų užkardos vyresnioji pasienietė Valentina Pupelienė su 9-erių metų vokiečių aviganiu Lordu. Trečias – tos pačios užkardos pareigūnas Algirdas Zinkevičius su 4-erių metų vokiečių aviganiu Brio Brentu Tai Fokstrotu.

Nugalėtojai apdovanoti Ignalinos rinktinės diplomais ir prizais, o varžybų rėmėjas UAB Vetfarmas visiems varžybose dalyvavusiems kinologams įteikė atminimo dovanėlių.

Kasmet vykstančių tokių varžybų tikslas – gerinti ir tobulinti profesinį pasirengimą, siekti geresnių tarnybos rezultatų, skatinti kinologijos veiklą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje