Skip to content

Dūkšte pareigūnai susitiko su saugios kaimynystės grupės bendruomene

MI informacija

 Dūkšte rajono PK bendruomenės pareigūnas Nerijus Kačanovas, kartu su apylinkės inspektoriumi Juozu Bučeliu, susitiko su įkurtos ir glaudžiai bendradarbiaujančios saugios kaimynystės grupės bendruomene.

Pareigūnai priminė sukčiavimo telefonu būdus, prašė dažniau apie tai kalbėti su vienišais, atokiau seniūnijos centro gyvenančiais, senyvo amžiaus asmenimis. Kalbėta apie apsisaugojimą nuo vagysčių, apie turto (sodybų, parduotuvių, gyvenamųjų namų) apsaugą ir įvairias technologijas (signalizacijos ar vaizdo stebėjimo kamerų įrengimą), kurios padeda kurti saugią gyvenamąją aplinką, todėl pareigūnai ragino ir kitus gyventojus vieningai ir energingai burtis į saugios kaimynystės grupes, nes tai vienas iš gyventojų turto apsaugos būdų. Priminė, kad, prireikus medikų, ugniagesių ar policijos pagalbos, visada galima kreiptis trumpuoju pagalbos telefono Nr. 112. Gyventojams buvo išdalinti informacinio pobūdžio lankstinukai.

Patirtis rodo, kad žmonių saugumui užtikrinti labai svarbus nusikaltimų prevencijos priemonių skatinimas, gyventojų švietimas ir savišvieta. Visuomet būtina pasirūpinti savo turto apsauga, patikimomis spynomis ir durų sklendėmis, esant galimybei įsirengti apsaugos signalizaciją. Labai svarbi yra ir kaimynų pagalba, todėl glaudžiai bendraukite ir bendradarbiaukite su jais, burkitės į saugias kaimynystės grupes, o pastebėję daromas nusikalstamas veikas ar administracinius teisės pažeidimus, nelikite abejingi ir praneškite policijai bendruoju pagalbos telefonu 112 arba policijos pasitikėjimo telefonu 8~800 20112.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here