Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

 

Birželio 17 d. 68-erių J. B., gyv. Kazitiškio sen., Pažieviškės k., pareiškė, kad nulaužus durų užrakto kilpą įsibrauta į svirno vidų ir pavogtas benzininis pjūklas „Husqvarna-254“. Žala – 2500 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Birželio 18 d. 39-erių D. E. iš Rimšės pareiškė, kad iš jai priklausančio pastato, esančio Visagine, pavogta dalis apšildymo krosnies kamino ir apgadinta ventiliacijos šachta. Žala – 700 litų.

Birželio 17 d. 65-erių N. K., gyv. Ignalinoje, Žaliojoje g., pareiškė, kad 2013-05-20 d., apie 11.30 val., buvo įsibrauta į jai priklausančio gyvenamojo namo vidų, kambaryje rasti išmėtyti namų apyvokos daiktai.

Peršovė

Birželio 20 d., 2.30 val., Dūkšte, Geležinkelio g., suveikė UAB „Artera“ signalizacija. Atvykęs apsaugos ekipažas pastebėjo, kad peršauti 3 plastikinio lango paketai. Žala – apie 600 litų.

Paskendo

Birželio 19 d. Skaidrio ežere (Dūkšto sen.) rastas paskendęs 30-metis visaginietis A. D. Jis prieš kurį laiką buvo dingęs ir ieškomas. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mirties priežasties nustatymo. Preliminariais duomenimis, išorinių smurto žymių nerasta.

Gelbėjo karvę

Birželio 18 d., 19.24 val., ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti į Seniškio II k. (N. Daugėliškio sen.) gelbėti į melioracijos griovį, pilną vandens, įkritusią karvę. Panaudoję 2 gaisrines rankoves, karvė ištraukta iš 2 m gylio griovio.

Parengė Jonas BALTAKIS

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje