Skip to content

Vėl laukia ekstremalūs išbandymai…

MI informacija

Ignalinos seniūnijos šeimininkas Jonas Polito sako, kad vardą jam išrinko šviesios atminties jo mama, kurios anksti neteko. Tuomet šis vardas buvo populiarus. Mokyklos klasėje keli Jonai buvo, studijų metu grupėje penki Jonai studijavo. Jau vien dėl mamos atminimo Jonas, sako, vardo niekada nekeistų. O apie kitas su vardu susijusias problemas jis taip sako:

– Visi „nemalonumai“ dėl vardo būna tik per Jonines. Tuomet prispaudžia dėmesio ir populiarumo našta, kurią išlaikyti nelengva. Juolab kad ir gimtadienis greta, tai ta našta visada būna dviguba. Jau vien ąžuolo vainikų gaunu 5–6. Sveikina bendruomenės, bendradarbiai, kolegos iš miesto seniūnijos, kaimynai… Ir šeimoje Jonines visada švęsdavom ir tebešvenčiam. Be kažkokių ypatingų tradicijų, tiesiog savam rate pabendraujam, pasilinksminam, – pasakoja Jonas.

O visiems rajono Jonams ir Janinoms J. Polito linki „sėkmingai išlaikyti užgriūsiančius Joninių ekstremalius išbandymus, taip pat visiems linki sveikatos, sėkmės, laimės, meilės ir tikrų draugų“.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje