Skip to content

Dovilė Mikoliūnaitė – Lietuvos čempionė!

MI informacija

Birželio 27–29 d. neseniai atidarytame Kauno ,,Girstučio“ baseine vyko atviras Lietuvos plaukimo čempionatas. Čia susirinko apie 250 plaukikų iš 7 valstybių. Čempionate dalyvavo ir dvi pajėgiausios mūsų plaukikės – Dovilė Mikoliūnaitė ir Sara Aškinytė.

Dovilė antrus metus iš eilės tapo Lietuvos čempione savo mėgstamoje 50 m krūtine rungtyje. Būtent šioje rungtyje mūsų plaukikė šiemet iškovojo nemažai gražių pergalių ir garsino Ignalinos vardą – tapo Baltijos šalių ir Latvijos čempione, nepralenkiama buvo ir tarptautiniame sprinto festivalyje ,,Anykščiai – 2013“.

50 m krūtine – neolimpinė rungtis, tačiau ji yra įtraukta į jaunimo Olimpinių Žaidynių programą. Kitais metais jaunimo Olimpinės Žaidynės vyks Kinijoje. Dovilė šiuo metu jau yra įvykdžiusi A lygio normatyvą 50 m krūtine rungtyje ir tai suteikia vilčių mūsų sportininkę išvysti kitais metais Kinijoje galbūt net plaukiant šalia Rūtos Meilutytės.

Kitai mūsų jaunajai plaukikei, Sarai Aškinytei, šio čempionato startai buvo pasirengimo Europos jaunimo olimpiniam festivaliui dalis. 400 m kompleksiniu plaukimu Sara liko ketvirta, dvigubai trumpesnėje distancijoje – šešta. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje