Skip to content

Kaip įsigyti namų numerių lentelių?

Jonas BALTAKIS

Strigailiškyje vykusios šventės metu Ignalinos seniūnas Jonas Polito susirinkusiems gyventojams pristatė gatvių, kurių pavadinimus dabar turi kiekvienas vienkiemis, namų numerių lenteles. Jas gyventojai turėtų išsipirkti patys. Viena iš plastiko ir nerūdijančio metalo padaryta lentelė kainuoja apie 15 Lt. Jas gamina Radviliškio UAB „Pixolain“. Strigailiškėnai pasiūlymui iš esmės pritarė, tad belieka bendruomenei kooperuotis ir tuos numerius įsigyti.

Daug toliau šiuo klausimu pažengusi Rimšės seniūnija. Jos seniūnė Tatjana Jarutienė MI sakė, kad Radviliškyje pagamintomis lentelėmis jau pasipuošė Rimšė, Meikštai, Strilungiai, pagaminti ar užsakyti gatvių numeriai Gaidei, Antalgei, Tryčiūnams ir kitiems kaimams. „Žmonės be didesnių kalbų moka 15 Lt. Pinigus surenka, atneša man, o aš pervedu juos firmai. Šie gatvių numeriai dar patogūs ir tuo, kad lentelėje po namo numeriu parašytas ir gatvės pavadinimas, todėl nereikia dar vienų lentelių vien su gatvių pavadinimais. Už kelis visuomeninių pastatų numerius sumokėjo seniūnija“, – sakė seniūnė.

Menu vieną pernykštį skambutį iš Kazitiškio, kai skambinusi moteris piktinosi, kodėl seniūnas neparūpina lentelių su gatvių pavadinimais ir namų numeriais. Rimšiškių ir strigailiškėnų pavyzdys rodo, kaip reikia spręsti šį klausimą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here