Skip to content

Pirmas blynas neprisvilo

Mamertas KRAPAUSKAS

Praėjusį savaitgalį KSC Sporto skyrius Ignalinoje pirmą kartą surengė krepšinio (1×1) turnyrą, kuriame kiek nelauktai susirinko net 75 dalyviai ne tik iš Ignalinos, bet ir iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Marijampolės, Anykščių, Telšių, Utenos, Švenčionių, Švenčionėlių bei Visagino. Nors varžybų dieną kepino karšta vasaros saulė, bet visos rungtynės, prasidėjusios nuo ankstyvo ryto, o pasibaigusios jau vakare, žiūrovams padovanojo daug emocijų. Pačių jauniausių dalyvių trijose grupėse sėkmingiausiai rungtyniavo Š. Marčiulionio krepšinio akademijos ir Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai, kurie stovyklavo Ignalinoje.

Tarp trylikamečių ir keturioklimečių nugalėtoju tapo anykštėnas Gytis Asačiovas, finalinėje dvikovoje nugalėjęs švenčioniškį Mantą Čebatorių. Kiek vyresnių krepšininkų grupėje nugalėtoju tapo telšietis Vidmantas Varnelis, o antroji vieta atiteko to paties miesto atstovui Tadui Kairiui.

Tarp 17–18 metų dalyvių nepralenkiamas buvo švenčionėliškis Tadas Kuodis, o kitas dvi prizines vietas iškovojo vilnietis Svajūnas Matulėnas ir ignalinietis Eimantas Stalyga. Senjorų grupėje jau ne pirmą kartą pirmavo ignalinietis Albertas Cicėnas, sugebėjęs nugalėti mūsiškius Petrą Klišauską ir net Renatą Juršėną, nes pastarasis jau kuris laikas nesitreniravo, nes uždarbiavo Vokietijoje.

Stipriausių dalyvių grupėje tarpusavyje atkakliausiai varžėsi rajone jau gerai pažįstami krepšininkai. Finale pirmąją vietą iškovojo rajono rinktinės dalyvis Žygimantas Kulda, aplenkęs Ričardą Pribylskį ir Luką Braziulį.  

Visų penkių amžiaus grupių nugalėtojams varžybų organizatorius Mantas Ilgūnas įteikė prizininkų taures, medalius ir po 30 litų vertės KŪB „Danalta“ čekius.

Pasak turnyro organizatoriaus, pirmą kartą surengtos neįprastos – vienas prieš vieną – varžybos pradžiugino dalyvių gausa, todėl ir ateityje bus bandoma organizuoti panašius turnyrus.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here