Skip to content

Iš policijos suvestinių…

Telefoniniams sukčiams vėl pavyko

Rugpjūčio 1 d. 79-erių F. R., gyv. Ignalinoje, Vasario 16-osios g., pareiškė, kad apie 12 val. į jos namų laidinį telefoną paskambino vyriškis, kuris prisistatė ligoninės darbuotuoju ir paaiškino, jog jos anūkas, krisdamas nuo laiptų, sužalojo mergaitę ir susižalojo pats. Tam, kad nukentėjusiojo asmens artimieji nesikreiptų į policiją bei apmokėti mergaitės gydymą, jiems reikia užmokėti pinigų sumą. Į F. R. namus atvykus nepažįstamam asmeniui, ji atidavė 1000 litų ir aukso dirbinius. Žala – 3 000 litų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gyventojus norime dar kartą įspėti – būkite budrūs ir itin atsargiai bendraukite telefonu su nepažįstamais asmenimis, nepaisant to, kuo jie prisistato. Žinokite, kad policijos pareigūnai ar kitų tarnybų darbuotojai NIEKADA neprašo pinigų ar elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenų. O sulaukus sukčių skambučių, patariame išlikti ramiems, neskubėti vykdyti skambinančio asmens nurodymų ir prašymų. Tokiu atveju pirmiausia susisiekite su artimaisiais, apie kurių „nelaimę“ buvo pranešta, ir pasiteiraukite, ar jiems išties kas nors nutikę, o taip pat apie skambutį BŪTINA pranešti policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

Kvaišalai

Rugpjūčio 1 d. Ignalinoje, Smėlio g., pastebėtas 50-metis ignalinietis V. S. įtartas, kad gali būti apsvaigęs nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų. Jis buvo pristatytas į rajono PK, kur atliekant jo asmens apžiūrą, kelnių kišenėje buvo rasti du folijos lankstinukai su gelsvos spalvos milteliais, kaip įtariama – narkotine medžiaga heroinu. V. S. apklaustas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Partrenktas ir sužalotas nepilnametis

Liepos 25 d. pranešta, kad Ignalinoje, Aukštaičių g., automobilis partrenkė dviračiu važiuojantį vaiką. Atvykus nustatyta, kad 20-metė ignalinietė E. Ž., būdama blaivi, vairuodama automobilį „Audi 80“, partrenkė staiga į kelio važiuojamąją dalį dviračiu išvažiavusį 12-metį (jis buvo be šalmo, neturėjo dviratininko pažymėjimo). Eismo įvykio metu nukentėjo dviratininkas, kuris dėl daugybinių kūno sužalojimų išvežtas į Vilniaus miesto Santariškių ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės prie vairo

Liepos 30 d. Dūkšte sustabdytas automobilis „Audi 80“, kurio vairuotojas K. U. buvo neblaivus (1.96 prom.). Surašytas protokolas.

Rugpjūčio 3 d. neblaivus 42-ejų Fermos k. gyventojas R. T. (2,49 prom.) Čižiūnų k. vairavo automobilį „Audi 80“. Pažeidėjas nušalintas nuo transporto priemonės vairavimo, jam surašytas protokolas.

„Girti“ pedalai

Liepos 26–28 d. dviračių pedalus mynė neblaivūs: kelyje Strigailiškis–Vaišniūnai – 39-erių S. G. (0.48 prom.), Ignalinoje, Atgimimo g. – 47-erių ignalinietis G. J. (3.24 prom., pristatytas į PK išsiblaivyti), Antagavės k. – Švenčionių r. 45-erių gyventojas L. N. (1.50 prom.). Visiems surašyti protokolai.

Liepos 30 d. Briedinių k. (Linkmenų sen.) dviračius vairavo neblaivūs: 51-erių J. A. (0.46 prom.) ir 45-erių Z. A. (2.43 prom.). Abiems surašyti protokolai.

Mirtys

Rugpjūčio 1 d. savo namuose Didžiasalyje rasta mirusi 60-metė G. S. Rugpjūčio 4 d. Kazitiškyje savo namo kieme rastas negyvas 56-erių P. T. Abiem atvejais išorinių kūno sužalojimų nerasta, pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl mirčių priežasčių nustatymo.

Smurtas

Liepos 30 d. 86-erių dūkštietė J. B. pranešė, kad namuose ją sumušė jai nepažįstamas jaunuolis, kuriam apie 15 metų. Nukentėjusioji dėl galvos traumos paguldyta į Visagino m. ligoninę. Įvykis tiriamas.

Betvarkė „Kauke“

Liepos 27 d. Ignalinoje, naktiniame bare „Kaukas“, barmenė I. G. pardavė alkoholinių gėrimų išsinešimui ir taip neužtikrino įstatyme numatytos pareigos, kad alkoholis viešojo maitinimo įstaigoje būtų vartojamas vietoje.

Liepos 29 d. į PK pristatyti išsiblaivyti ir protokolams surašyti girti „Kauko“ klientai: D. G. (2.97 prom.), kuris viešoje vietoje šalia baro šlaistėsi girtas, ir M. G. (3.85 prom.), kuris viešoje vietoje šlapinosi, „laistė“ „Kauko“ sienas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje