Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Policininkui atkišo… 10 litų kyšį

Rugpjūčio 13 d., kelyje Ceikiniai–Mielagėnai, neblaivus 63-ejų Mielagėnų gyventojas R. K. (2,87 prom.), vairuodamas automobilį „Audi A4“ jo nesuvaldė ir nuvažiavo nuo kelio. Pažeidėjas, siekdamas išvengti administracinės nuobaudos už KET pažeidimą, rajono PK Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio pareigūnus mėgino papirkti duodamas 10 litų. Pažeidėjui surašytas LR administracinio teisės pažeidimų protokolas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pareigūno papirkimo. Cha, net vištos juokiasi iš tokio vairuotojo dosnumo, o policininkas galėtų skųstis dėl įžeidimo…

Rugpjūčio 18 d. vidurnaktį Vidiškėse, Rimšėnų g., 40-metis G. I., siekdamas, kad jo 48-erių pažįstamas S. K. išvengtų administracinės atsakomybės už tai, kad automobilį vairavo neblaivus (1,50 prom.), rajono PK pareigūnams pasiūlė 200 litų kyšį. G. I. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jau geriau jis būtų pasielgęs taip, kaip diena anksčiau vienas anykštėnas. Šis už tą pačią pražangą policininkui pasiūlė 400 Lt kyšį, bet sužinojęs, kad įkliuvo, stvėrė pinigus ir prarijo.

Avarijoje sužaloti du žmonės

Rugpjūčio 17 d., 18.24 val., iš Pamunės (N. Daugėliškio sen.) pranešta, kad 23-ejų Zarasų r. gyventojas L. M., vairuodamas automobilį, kelio posūkyje nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo į melioracijos griovį ir apvirto, yra prispaustas žmogus. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, vairuotojas jau buvo ištrauktas iš automobilio. Nukentėjęs, uždėjus kaklo įtvarą, išneštas iš griovio ir perduotas GMP darbuotojams. Nukentėjo ir kartu važiavusi 13-metė visaginietė keleivė. Automobilis „Opel Astra“ ištrauktas iš melioracijos griovio į šalikelę.

Pavogė

Rugpjūčio 17 d. 71-erių L. S., gyv. Dūkšte, pareiškė, kad apie 6 val. pastebėjo, jog iš jo sandėliuko pagrobtas dviratis. Žala – 200 litų.

Apgavo

Rugpjūčio 14 d. 19-metis ignalinietis A. J. pranešė, kad internetinės svetainės „Facebook“ sukurtoje grupėje „Perku–Parduodu“ radęs skelbimą apie parduodamą mobiliojo ryšio telefoną „Samsung Galaxy S2“ ir susitaręs su asmeniu dėl pirkimo, į nurodytą sąskaitą pervedė 250 Lt. Tačiau prekės negavo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prikiaulino ir pabėgo

Rugpjūčio 15 d. ignalinietis pranešė, kad Laisvės g. dviratininkas atsitrenkė į stovintį jam priklausantį automobilį „Audi A6“, jį apgadino ir iš įvykio vietos pasišalino. Nustatyta, kad dviratį vairavo 43-ejų ignalinietis D. J., kuriam nustatytas sunkus (2,86 prom.) girtumas.

Smurtas

Rugpjūčio 14 d. 40-metė J. B., gyv. Rimšės sen., Griškiškės k., pranešė, kad konflikto metu jos neblaivus 49-erių vyras S. B. pastvėrė ją už plaukų ir sumušė. S. B. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną 36-erių V. G., gyv. Kaniūkuose, pareiškė, kad vakare nuėjus į kambarį pritildyti garsiai šūkaujančio neblaivaus brolio S. G. (3,08 prom.), šis trenkė pareiškėjai į smakrą. S. G. uždarytas į laikino sulaikymo kamerą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugpjūčio 18 d. 36-erių V. Ž., gyv. Mielagėnų sen., pranešė, kad, namuose kilus konfliktui, ją smaugė bei sumušė neblaivus 36-erių sugyventinis T. P. (2,59 prom.). Jis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisrai

Rugpjūčio 17 d., 14.20 val., Gaveikėnuose užsiliepsnojo ūkinis pastatas, esantis privačiame namų valdos žemės sklype. Atvykus PGP, degė medinio pastato stogo konstrukcijos. Gaisro priežastis – neatsargus savininkų elgesys su ugnimi.

Rugpjūčio 16 d., 16.01 val., Meironyse  užsidegė G. B. gyvenamasis namas Atvykus ugniagesiams, smilkusios samanos tarp rastų  buvo jau užgesintos pačių gyventojų. Vykę Daugėliškio ugniagesiai grąžinti atgal. Įvykis tiriamas.

Benamio mirtis

Rugpjūčio 17 d. Ignalinoje, apleistame name tarp IKI parduotuvės ir pašto (benamių ir girtuoklių susibūrimo vieta) rastas miręs 63-ejų benamis vidiškietis A. B. Pradėtas ikiteisminis tyrimas jo mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje