Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Jonas BALTAKIS

Prisipramogavo

Rugpjūčio 17 d. Ažvinčio ežere vandens motociklu papramogauti užsimanė Baltarusijos pilietis G. K. Poilsiautojų ramybę drumstė ne tik šaižus šios plaukiojimo priemonės keliamas triukšmas, bet ir ja tempiamų vandens slidininkų bei pripučiamo rato sukeltos bangos. Kadangi šiame ežere tai daryti draudžiama, jam surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas pagal ATPK 562 str. 5 dalį ir bus skirta piniginė bauda.

Vogė karpius

Rugpjūčio 20 d. UAB „Birvėtos tvenkiniai“ direktorė pranešė, kad Dysnos k. prie įmonei priklausančių tvenkinių sugavo du asmenis, vagiančius karpius. Žala – 62,64 Lt.

Promilės prie vairo

Rugpjūčio 21 d. Ignalinoje, Mokyklos g., neblaivus 59-erių vilnietis V. B. (2,43 prom.) vairavo automobilį VW PASSAT. Pažeidėjas nušalintas nuo transporto priemonės vairavimo, jam surašytas protokolas.

Smurtas

Rugpjūčio 20 d. 75-erių S. Š., gyv. Mielagėnų sen., pareiškė, kad išvakarėse apie 10.40 val. jį mušė 46-erių sūnus A. Š.

Rugpjūčio 21 d. 46-erių dūkštietė V. K. pareiškė, kad apie 20 val. bute, konflikto metu, neblaivus 48-erių sugyventinis V. I. (2,54 prom.) kumščiu trenkė jai į dešinį smilkinį. V. I. sulaikytas ir uždarytas į laikino sulaikymo patalpą.

Nesprogstantis sprogmuo

Rugpjūčio 21 d., apie 11.05 val., Vidiškių k. miške buvo rastas daiktas, panašų į sprogmenį. Atvykę išminuotojai nustatė, kad rasta 60 mm mokomoji minosvaidžio mina be sprogstamosios medžiagos ir sprogdiklio.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here