Skip to content

Gaudvilė Nalivaikaitė – Šiaurės Amerikos vasaros biatlono čempionė

Mamertas KRAPAUSKAS

Vermonto mieste (JAV) vyko Šiaurės Amerikos vasaros bioatlono čempionatas, kuriame dalyvavo ir grupė Lietuvos jaunųjų, 17–18 metų, biatlonininkų, tarp jų ir Ignalinos KSC biatlono trenerių auklėtinė, Vidiškių gimnazijos ketvirtokė Gaudvilė Nalivaikaitė. Šią tolimą išvyką už Atlanto vandenyno padėjo organizuoti Lietuvos biatlono federacija, iš anksto susitarusi su JAV jaunimo rinktinės treneriu, olimpiniu čempionu Algimantu Šalna, o dalį išlaidų padengė ir SK „Viksvojis“, vadovaujamas Gintauto Čepulio.

Kaip MI informavo Lietuvos biatlono rinktinės treneris Aurimas Bučelis, ši išvyka į tolimą šalį padėjo gabiausiems Lietuvos biatlonininkams sukaupti neįkainojamą patirtį, nes tris savaites juos treniravo mūsų kraštietis, olimpinis čempionas Algimantas Šalna. Jie galėjo išmėginti jėgas Šiaurės Amerikos vasaros biatlono čempionate. Džiugu, kad tarp Švedijos, Kanados ir Amerikos jaunųjų biatlonininkų šauniai rungtyniavo ir mūsų rajono atstovė, vidiškietė Gaudvilė, kuri savo bendraamžių dalyvių grupėje 6 km sprinto rungtyje užėmė pirmąją vietą ir tapo Š. Amerikos vasaros biatlono čempionato nugalėtoja. Kita iš Lietuvos atstovų trečią vietą iškovojo Europos jaunimo olimpinio festivalio sidabro medalio laimėtoja vilnietė Gabrielė Leščinskaitė.

Po šių varžybų lietuvaičiai dar negrįžo į namus, o treniravosi ir Austrijoje.

Autoriaus nuotr.

Grupė lietuvaičių (iš kairės): Kipras Daugirdas, Gabrielė Leščinskaitė, Gaudvilė Nalivaikaitė ir Šarūnas Jukna, kuriuos svetingai priėmė ir globojo olimpinis čempionas Algimantas Šalna (viduryje).

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here