Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Sušaudė… tualetą

Rugpjūčio 31 d. Mielagėnuose šeimos šventėje įvyko konfliktas. Nustatyta, kad neblaivus 62-ejų J. B. (2.24 prom.) kumščiu sudavė dviem metais jaunesnei žmonai. Po konflikto, kambaryje pasiėmęs iš seifo legaliai laikomą šautuvą, tris kartus iššovė į kambario sieną. Niekas gyvas nenukentėjo, bet už sienos į šipulius suskaldytas tualetas. Laimei, jame tuomet niekas netupėjo. Tiesą sakant, pats konfliktas dėl to tualeto įsiplieskė, mat J. B. šeimos nariams neleido juo naudotis, nes… per brangiai kainuoja jo iškuopimas. Šaulys sulaikytas.

Bravo, Michailai!

Baigiantis vasaros ir abiturientų šventinei diskotekai neblaivus garbaus amžiaus vyras nei iš šio, nei iš to rėžė į akį kitam vyrui ir nubėgo. Nuskriaustasis pakvietė policiją. Gaudyti bėglį pasileido greičiausias policininkas Michailas (tas, kur Bėčiūnuose arklinį vežimą per pievas tris kilometrus vijosi). Ta treniruotė pareigūnui padėjo – jis bėglį pavijo ir sulaikė, bet nuskriaustasis pareiškimo nerašė, tad teko mušeiką paleisti.

Mirtys

Rugpjūčio 29 d. Mėčionių k. rastas miręs 58-erių J. V., o rugsėjo 1 d. Lobiniuose (Vidiškių sen.) savo namuose – 40-metis V. M. Rajono PK pradėti ikiteisminiai tyrimai abiejų mirčių priežastims nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje