Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Vagystė

Rugsėjo 9 d. 35-erių ignalinietis R. V. pranešė, kad Stripeikių k. pagrobta palikta be priežiūros ignalinietei priklausanti rankinė su joje buvusiu mobiliojo ryšio telefonu NOKIA, fotoaparatu CANON, pinigine su grynaisiais pinigais, asmens dokumentais, banko bei nuolaidų kortelėmis. Žala – 1370 litų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Autoįvykiai

Rugsėjo 9 d., apie 17.15 val., Ignalinoje, Aukštaičių g., blaivi 21-erių VSAT Ignalinos rinktinės Pavoverės užkardos pasienietė automobiliu „Mazda 323“ partrenkė staiga iš už stovinčių automobilių į važiuojamąją dalį išbėgusį vaiką. Pristačius jį į rajono ligoninės Priėmimo skyrių nustatyta, kad vaikui jokie kūno sužalojimai nepadaryti, tik nubrozdintas dešinės kojos kelis.  

Rugsėjo 10 d. Linkmenų gyventoja pranešė, kad Pusvarsnėlių k., vairuodama automobilį „Mazda 3“ ir bandydama išvengti susidūrimo su staiga ant kelio važiuojamosios dalies išbėgusia stirna, jo nesuvaldė ir nuvažiavo nuo kelio. Žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis.

Išdaužė langus

Rugsėjo 9 d. ignalinietis pranešė, kad rugpjūčio 7 d. nuvykęs į savo sodybą Kazitiškio sen., Bajorų I k., pastebėjo, kad išdaužyti namo verandos langai. Žala – 50 Lt, turtas nedraustas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje