Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Vagystės

Rugsėjo 12 d. pranešta,kad Degutėlių k. (Dūkšto sen.), išėmus gyvenamojo namo lango stiklą, įsibrauta į namo vidų ir pagrobta elektrinė plaukų kirpimo mašinėlė „Philips“. Žala – 65 Lt. Signalizacija neįrengta, turtas nuo vagystės nedraustas.

Tą pačią dieną 71-erių dūkštietis L. B. pranešė, kad Dūkšte, Smėlynės g., iš kambaryje esančios spintos, neaiškiomis aplinkybėmis dingo jam priklausanti banko AB „Swedbank“ mokėjimo kortelė, ant kurios buvo užrašytas PIN kodas, ir nuo sąskaitos nuimta 700 Lt. Žala – 700 Lt. Būtų keisčiau, kai žinant PIN kodą pinigai nebūtų nuimti…

Rugsėjo 13 d. pranešta, kad pavogti borteliai ir šaligatvio trinkelės. Nuvykus į vietą nustatyta, kad pavogta 220 vnt. trinkelių ir 3 vnt. vejos bortų, kurie buvo sudėti lauke, Ignalinoje, Vasario 16-osios g. Nukentėjusiajam padaryta 135 litų žala. Įvykis tiriamas.

Rugsėjo 15 d. pranešta, kad Ignalinoje, nuo renovuojamo Ateities g. 35-ojo namo, vagiama statybinė vata. Įvykio vietoje, prie Ignalinos miesto kultūros ir sporto centro, po medžiu rasta viena pakuotė statybinės vatos ir trys pakuotės statybinės klijavimo masės. Šalia pastato pastebėti trys asmenys, kurie paaiškino, kad matė, kaip link kavinės „Žuvėdra“ nubėgo du jaunuoliai, kurie, kaip įtariama, statybines medžiagas ir pagrobė. Jos atgabentos saugoti į policijos komisariatą, padaryta žala tikslinama. Įvykis tiriamas.

Promilės prie vairo

Rugsėjo 13 d. Ignalinoje, M. Petrausko g., neblaivus 21-erių Panevėžio gyventojas (1,53 prom.) vairavo automobilį „VW Transporter“. Pažeidėjas pristatytas išsiblaivyti ir protokolui surašyti.

Rugsėjo 14 d. kelyje Ignalina–Dūkštas sustabdytas automobilis „Toyota Land Cruiser“, kurį vairavo 47-erių A. A. Minėtam asmeniui jau yra atimta teisė vairuoti, o patikrinimo metu nuo jo sklido alkoholio kvapas. Pasitikrinti girtumą alkotesteriu A. A. atsisakė. Automobilis sulaikytas. Pradėta administracinė teisena.

Rugsėjo 15 d. Ignalinoje, Geležinkelio g., neblaivus 31-erių ignalinietis M. K. (0.61 prom.) vairavo automobilį „VW Golf“. Pradėta administracinė teisena.

Tą pačią dieną pranešta, kad link Ignalinos motoroleriu važiuoja jaunuoliai, kurie gali būti neblaivūs. Kelyje Ignalina–Kaltanėnai motoroleris buvo sustabdytas, jį be šalmo ir visiškai girtas (3.06 prom.) vairavo 34-erių K. B. gyv., Pamiškės k. Motoroleris neregistruotas, nedraustas ir be tech. apžiūros. Pradėta administracinė teisena.

Sumušė

Rugsėjo 13 d. 40-metis G. K. pareiškė, kad dar rugpjūčio 23 d. Bėčiūnuose jį sumušė du iš matymo pažįstami jaunuoliai. Labai savalaikis pareiškimas…

Dingo
Rugsėjo 13 d. pranešta, kad dar 2012 m. lapkritį dingo 47-erių V. A., gyv. Didžiasalyje.

Chuliganai

Rugsėjo 12 d. gyventoja pranešė, kad Dvaryščių k. (Tverečiaus sen.), po nakties rasti nupjaustyti suvirinimo aparato laidai.

Mirtis

Rugsėjo 14 d. savo namuose Viktoriškės k. (Dūkšto sen.) rastas miręs 74-erių V. G. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mirties priežasties nustatymo.

Gaisras

Rugsėjo 15 d., 4.17 val., pranešta, kad Paliesiaus k. (Mielagėnų sen.) dega individualus gyvenamasis namas, o  viduje gali būti žmogus. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna, žmogaus viduje nebuvo. Namas medinis, elektrifikuotas, stogas dengtas šiferiu. Pastatas gaisro metu sudegė visiškai. Įvykis tiriamas

Rūkas brakonierių neišgelbėjo

Rugsėjo 12 d. Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai pasaloje prie Gulbinio ežero (Rimšės sen.) laukė atvykstant brakonierių pasiimti to, ką jie, kaip įtariama, buvo palikę vakare – pastatytų tinklų.

Kylant saulei, ryto ramumą sudrumstė ežero pakrantėje nuskambėjęs grandinės žvangesys. Tai buvo ženklas, kad „svečiai“ atvyko. Netrukus tirštame rūke pareigūnai pastebėjo du piliečius, plaukiančius valtimi ir pradėjusius traukti tinklą. Tai buvo „kontrolinis plaukimas“ – ištraukę tik vieną tinklą, jie grįžo į krantą ir buvo sulaikyti. Inspektoriai nepatikėjo, kad tai vienintelis jų tinklas ir pareikalavo pažeidėjų patiems ištraukti likusius tinklus. Iš viso ištraukti 3 pastatomi tinklai ir juose rasti 3 lynai. Nustatyta, kad tai Visagino miesto gyventojai Č. R. ir V. S. Jiems surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai, paimta medinė valtis. Už gamtai padarytą žalą teks sumokėti 651,60 Lt. Be to, dar bus skirtos ir administracinės baudos – nuo 400 iki 1000 Lt.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje