Skip to content

Iš įvykių suvestinės…

Autoįvykiai

Rugsėjo 21 d. kelyje Dūkštas–Zarasai 22-ejų ignalinietis S. S., vairuodamas automobilį „Isuzu“, sprogus jo padangai nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į kelio atitvarą. Apgadintas atitvaras ir automobilis, žmonės nenukentėjo.

Tą pačią dieną Ginučių k. gyventoja pranešė, kad į mobiliojo ryšio telefoną gavo SMS žinutę apie tariamą laimėjimą. Pranešėja jokioje loterijoje nedalyvavo, todėl mano, kad žinutę rašė telefoniniai sukčiai.

Dar rugsėjo 21 d. Ažukarklinės k. (Dūkšto sen.) į automobilį „KIA Sorento“, stovintį kieme, atsitrenkė kitas automobilis ir iš įvykio vietos pasišalino. Nustatyta, jog iš įvykio vietos pabėgo „Audi A4“ vairavęs neblaivus visaginietis T. K..

Rugsėjo 22 d. akcinės bendrovės „Lesto“ darbuotojas pranešė, kad Paliesiaus II k. (Mielagėnų sen.) su automobiliu yra nuverstas elektros stulpas.

Girti ir be „teisių“

Rugsėjo 21 d Didžiasalyje, neblaivus ir be „teisių“ 30-metis didžiasalietis D. M. (2,60 prom.) vairavo automobilį „Peugeot 206“. Pažeidėjas nušalintas nuo transporto priemonės vairavimo ir pristatytas į rajono policijos komisariatą išblaivyti ir protokolui surašyti.

Rugsėjo 23 d. Salų k. (Linkmenų sen.), neblaivus (2,81 prom.) ir be „teisių“ 33-ejų vietos gyventojas D. Š. vairavo traktorių T-40. Pažeidėjas nušalintas nuo transporto priemonės vairavimo ir pristatytas į rajono policijos komisariatą išsiblaivyti ir protokolui surašyti.

Smurtas

Rugsėjo 20 d. neblaivus ignalinietis (4,52 prom.) sukėlė fizinį skausmą savo 76-erių tėvui. Smurtautojas buvo sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugsėjo 25 d. 45-erių R. K., gyv. Raščiūnų k. (Mielagėnų sen.), pareiškė, kad dar rugsėjo 14 d., apie 21.30 val., tarp jo ir metais vyresnio vilniečio R. S. kilo konfliktas, abu susistumdė ir susimušė.

Mirtis

Rugsėjo 25 d. Kaniūkuose rastas miręs 21-erių K. A. Rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mirties priežasties nustatymo.

Ažvinčiuose „sužvejoti“ 4 pažeidėjai

Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai rugsėjo 21 d. reido metu Ažvinčio ežere išaiškino keturis Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių pažeidėjus.

Visą vakarą buvo ramu, ežere žvejojo tik vienas žvejas, laikydamasis visų žvejybos taisyklių reikalavimų. Tačiau apie 20 val., pradėjus temti, šio ežero prieigos tarsi atgijo – vakaro migla kaip mat priviliojo 4 vyrus, kurie nieko nelaukdami pradėjo pilti pašarus žvejybos vietose ir ruoštis žvejybai, tik jau neleidžiamu būdu – ilgesnėmis nei 20 cm gumomis. Pareigūnai užsiėmė patogias pozicijas neteisėtai žvejojančių žvejų sulaikymui. Vienas iš įtariamųjų, pajutęs pasalą, sumanė pasislėpti krūmyne, bet ir čia jo jau laukė inspektorius, tad pažeidėjas atėjo tiesiai „pareigūnui į glėbį“ ir buvo tuoj pat sulaikytas. Likę trys žvejai pagauti pažeidimo vietoje.

Paaiškėjo, kad vienas jų naudojo meškerę su maždaug 20 m ilgio guma ir 8 kabliukų sistema, kitas naudojo 3 sistemas su gumomis ir 21 kabliuku, o likę du žvejojo dugninėmis meškerėmis. Ir visi minėti žvejai nepasirūpino mėgėjų žvejybos leidimais …

Pažeidėjams A. Š., V. I., R. Ž. ir T. K. surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai, jiems gresia įspėjimas arba bauda nuo 25 iki 200 Lt su pažeidimo padarymo įrankių konfiskavimu. Kadangi pareigūnai greitai sulaikė pažeidėjus, todėl žalos gamtai nepadaryta, žuvų nepagauta.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje