Skip to content

Gaudvilė Nalivaikaitė aplenkė olimpietę

Madonos mieste (Latvija) vyko atviras Lietuvos biatlono vasaros čempionatas, kuriame kartu su mūsų šalies ir Latvijos biatlonininkais rungtyniavo ir grupė ignaliniečių.

Moterų sprinto 7,5 km distancijoje aukso medalį iškovojo mūsų olimpietė Diana Rasimovičiūtė, nors šaudykloje ji suklydo net 4 kartus. Sėkmingai tokio pat nuotolio rungtyje, tik jaunimo grupėje, startavo KSC Sporto skyriaus biatlono trenerių auklėtinė iš Vidiškių gimnazijos Gaudvilė Nalivaikaitė, kuri šaudykloje suklydo tik du kartus ir laimėdama aukso medalį tarp savo bendraamžių, distancijoje sugaišo 4 sek. mažiau, negu olimpietė Diana. Beje, moterų grupėje pirmą kartą tokio lygio varžybose dalyvavusi kita ignalinietė – Natalija Paulauskaitė – iškovojo sidabro medalį.

Vyrų varžybose dėl sveikatos sutrikimo negalėjo dalyvauti stipriausias Lietuvos biatlonininkas, ignalinietis Tomas Kaukėnas. Bet už tai jaunių grupėje 6 km lenktynėse sėkmingai startavo penkiolikmetis ignalinietis Dainius Bielinis, užėmęs pirmąją vietą ir pelnęs aukso medalį.

KSC skyriaus biatlono trenerių teigimu, sėkmingai startavo ir kiti jų auklėtiniai: Lukas Čepulis, pelnęs bronzos medalį, taip pat Modestas Ibelhaubtas ir Danielė Paukštytė. Tarp vyrų trečiąją vietą iškovojo vilnietis Karolis Zlatkauskas, kuris sporto karjerą pradėjo Ignalinoje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje