Skip to content

Vidiškėse vartus atvėrė rekonstruotas stadionas

Mamertas KRAPAUSKAS

Šis ruduo Vidiškių gyventojams buvo kaip reta dosnus įvairių kultūros bei kitokio turinio renginių. Iki šiol dar atmintyje išliko nuotaikingos vasaros palydos, kurias surengė pagyvenusių meno mėgėjų klubas „Verpetas“, graži Rugsėjo 1-osios šventė vietos gimnazijoje. Įvairaus amžiaus vidiškiečiams ryškius pėdsakus paliko susitikimas su žinoma aktore Irena Kriauzaite, o labiausiai visus pradžiugino sodininkų bendrijos „Pušelė“ surengta nuotaikinga šventė, skirta Tarmių metams paminėti. Praėjusį penktadienį vidiškiečių gyvenimą vėl maloniai paįvairino ne mažiau svarbesnis šurmulys – nuotaikinga sporto bei kitokių pramogų šventė, skirta projekto „Viešosios infastruktūros sukūrimas ir sutvarkymas Vidiškių seniūnijoje“ darbų užbaigimo ir po rekonstrukcijos buvusio stadiono atidarymo proga.

Nors diena pasitaikė vėsoka ir vėjuota, bet tai nė kiek nesugadino pakilios ir šventiškos nuotaikos gimnazijos mokiniams, jų tėvams, mokytojams ir svečiams. Jie bendroje kolonoje iš pat ryto, skambant gimnazijos dainininkų dainoms ir juokui, gyvenvietės gatvelėmis patraukė į Varnio paežerę, kur po atnaujinimo atverti buvusio stadiono vartai. Juose nutiestą tradicinę juostelę perkirpo rajono vicemeras Henrikas Šiaudinis, seniūnė Vigalija Matkėnienė, UAB „Meleksas“ direktorius Rimantas Zigmantas ir gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė.

Gausus šventės dalyvių būrys, užpildęs stadiono bėgimo taką ir žaliąją veją, apgaubė stadiono gale įrengtą medinę ir dar dažais kvepiančią pakylą, ant kurios užlipę garbūs svečiai – rajono vicemeras H. Šiaudinis, savivaldybės administracijos direktorius Rimantas Mačys, kiti savivaldybės administracijos atstovai, kartu su UAB „Meleksas“ direktoriumi R. Zigmantu ir seniūne V. Matkėniene pasidžiaugė, kad nuo šiol vidiškiečiai turės puikias galimybes rengti ne tik sporto varžybas, tobulinti savo fizinę ištvermę, bet ir rengti įvairias masines kultūros priemones. Kaip teigė vicemeras H. Šiaudinis, tokio šiuolaikiško stadiono dar neturi nė viena rajono gyvenvietė. Tai pavyko padaryti įgyvendinant seniūnės parengtą projektą ir pasinaudojant ES bei valstybės ir savivaldybės lėšomis. Vicemeras priminė, kad ateityje panašius stadionus gal pavyks įrengti ir kitose gyvenvietėse, bet šįkart sėkmė lydėjo vidiškiečius, todėl šia dovana reikia ne tik džiaugtis, bet ją branginti ir deramai prižiūrėti. Ta proga vicemeras už sėkmingai atliktus projekte numatytus darbus padėkos raštus įteikė UAB „Meleksas“ direktoriui R. Zigmantui, projekto vadovei ir Vidiškių seniūnei V. Matkėnienei, taip pat grupei aktyviausių gyvenvietės sportininkų.

Šios pagarbos labiausiai nusipelnė rajono ir gyvenvietės vardą garsinantys biatlonininkai Gaudvilė Nalivaikaitė, slidininkas Julius Kardelis, sunkumų kilnojimo sporto meistras ir absoliutus Lietuvos čempionas Stepanas Andrejevas, taip pat aktyvūs sporto entuziastai: Juozapas Gubinas, Kazys Drūteika ir Romualdas Savičiūnas.

Už šią neeilinę dovaną gimnazistų vardu nuoširdžiai padėkojo gimnazijos direktorė J. Sveikauskienė, padėkos raštus įteikdama gabiausiems gimnazijos sportininkams. Seniūnė V. Matkėnienė taip pat pasidžiaugė, kad jos jau senokai brandintą ir kurtą projektą pavyko sėkmingai įgyvendinti. Ji nuoširdžiai dėkojo ir UAB „Meleksas“ vadovui, kurio pavaldiniai sugebėjo stadione įrengti kokybišką futbolo aikštės žaliąją veją ir bėgimo takus. Stadione dar numatoma įrengti tinklinio bei kitokių žaidimų aikšteles.

Po oficialių sveikinimų, visuose stadiono kampuose įsiliepsnojo įvairios varžytuvės, kuriose dalyvavo ne tik gimnazistai, jų mokytojai bei įvairaus amžiaus vidiškiečiai, bet taip pat ir svečiai. Šias pramogas lydėjo nuo pakylos skambančios gimnazisčių ir jų vadovės Viktorijos nuotaikingos melodijos, stadione plušo ir Ignalinos KSC sporto skyriaus atstovai, kartu su KSC direktoriumi Darginu Mikėnu.

Autoriaus nuotr.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here