Skip to content

Jaunieji biatlonininkai iškovojo gausų medalių „derlių“

Dvi dienas Žiemos sporto centro šaudykloje Lietuvos biatlono federacija surengė Lietuvos biatlono jaunių ir vaikų vasaros čempionatą, kuriame dalyvavo ir grupė IKSC Sporto centro trenerių auklėtinių.
Pirmą dieną jaunieji biatlonininkai varžėsi įvairaus nuotolio bėgimo takeliuose. Pagal jo rezultatus antrą dieną jau varžėsi riedslidėmis šaudymo rungtyje.
Bėgimo takeliuose sėkmingiausiai rungtyniavo Dainius Bielinis ir Danielė Paukštytė, pelnę aukso medalius. Sidabrą pelnė Gaudvilė Nalivaikaitė, o bronzą – Lukas Čepulis ir Vitalija Kutkauskaitė. Šaudymo rungtyje sėkmingai rungtyniavo geriausia rajono jaunoji biatlonininkė G. Nalivaikaitė, kuri 8 km distancijoje aplenkė savo pagrindinę varžovę iš Vilniaus Gabrielę Leščinskaitę ir pelnytai laimėjo aukso medalį. Tokios pat spalvos medalį pelnė ir L. Čepulis, sugebėjęs aplenkti du varžovus.
Bėgimo rungties nugalėtoja D. Paukštytė užleido pirmenybę Alinai Tuzikaitei iš Vilniaus ir 6 km distancijoje pelnė sidabro medalį. V. Kutkauskaitė iš trečios vietos pakilo į antrą. Bronzos medalius iškovojo Modestas Ibelhauptas ir Augustinas Teteriukovas. Nepasisekė D. Bieliniui, kuris šaudykloje suklydo net 12 kartų ir turėjo tenkintis 5 vieta.
Kaip MI teigė vienas iš jaunųjų biatlonininkų trenerių Gintautas Čepulis, ignaliniečių startu liko patenkintas, nes per dvi dienas jie pelnė 11 įvairių spalvų medalių, iš jų – 4 aukso.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje