Skip to content

Iš įvykių suvestinės…

 

Vagystės

Spalio 14 d. pranešta, kad dar 2013-09-20 d. pastebėta, jog Dūkšte iš nuotekų siurblinės pastato pavogti įvairūs daiktai. Žala – 2050 Lt.

Spalio 15 d. 48-erių S. Š., gyv. Ignalinoje, Geležinkelio g., pareiškė, kad apie 17.40 val. iš jo namo kiemo buvo pagrobtas jam priklausantis lengvasis automobilis. Žala – 1500 Lt. Automobilis surastas Vidiškių sen.

Spalio 16 d. 47-erių A. M., gyv. Rimšės sen., pareiškė, kad apie 8 val. pastebėjo, jog išlaužtas jos nesaugomo garažo durų užraktas ir pagrobta 170 litrų žymėtų dyzelinių degalų bei trys metalinės talpos. Žala – 581 Lt.

Tą pačią dieną 37-erių J. V., gyv. Ignalinoje, Laisvės g., pareiškė, kad dar spalio 2 d. Ignalinoje, ežero pakrantėje, S. B. iš jo pagrobė mobiliojo ryšio telefoną. Žala – 800 Lt.

Kyšis

Spalio 14 d. 31-erių D. M., siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (vairavo automobilį neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti), bandė papirkti policijos pareigūną.

Autoįvykiai

Spalio 14 d. Žydelių k. (Ignalinos sen.), apie 8 val., 46-erių ignalinietė su automobiliu partrenkė stirną.

Tą pačią dieną 9.10 val. Ignalinoje, Geležinkelio ir Smėlio g. sankryžoje, baltos spalvos mikroautobuso vairuotojas, važiuodamas šalutiniu keliu, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio GAZ-33023, kurį vairavo 65-erių ignalinietis. Po dviejų valandų Totorių g. rastas automobilis VW LT (be valstybinio numerio). Nustatyta, kad jį vairavo ignalinietis A. P., kuris ir pabėgo iš eismo įvykio vietos.

Kvapai ir kontrabamda

Spalio 14 d. Izabelinės k. (N. Daugėliškio sen.) pas V. R. rastas ir paimtas įrenginys, panašus į aparatą, skirtą namų gamybos stipriųjų alkoholinių gėrimų gamybai. Taip pat rasta ir paimta 23 pakeliai kontrabandinių cigarečių su Rusijos banderolėmis. 

Rajono policijos komisariato pareigūnai, turėdami informacijos apie Serapiniškės k. (Kazitiškio sen.) galimai vykdomą nusikalstamą veiklą (prekyba akcizinėmis prekėmis, neturint  licencijos šiai veiklai) bei apie tai surinkę pakankamai duomenų, spalio 10 d. N. Š priklausančiame name ir teritorijoje atliko kratą, kurios metu rado ir paėmė: 7 buteliukus kosmetinio spirito, 3 puslitrius degtinės, 34 litro talpos butelius alaus, 7 butelius (po 0,7 litro) vyno, 9 butelius po 1,5 litro, 8 butelius po 1 litrą ir 0,5 litro skardinę sidro, 51 pakelį cigarečių su Rusijos ir Baltarusijos banderolėmis. Atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Granata

Spalio 13 d. Maldanėnų k. (Mielagėnų sen.) ūkininkas pranešė, kad rado daiktą, panašų į granatą. 23.30 val. įvestas planas SKYDAS. Spalio 14 d., apie 8 val., minėtas planas atšauktas. Rastas daiktas buvo rankinė granata F-1 su sprogstamuoju užtaisu, kuri kėlė pavojų aplinkiniams. Ji sunaikinta Ceikiniuose esančiame karjere.

Rasti palaikai

Spalio 14 d. Vosiūnų k. (Didžiasalio sen.) gyventojas R. M. pranešė, kad prie namų, ekskavatoriumi kasant griovį, rasti žmogaus kaulai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Spalio 14 d. ignalinietis pranešė, kad 2013-10-05 d., apie 15 val., Ignalinoje, Aukštaičių g., šalia parduotuvės „Iki Cento“ įėjimo, matant pašaliniams asmenims, pilietis I. Ch. sukėlė fizinį skausmą pranešėjui. Tokį skausmą, kad nukentėjusysis buvo pristatytas į Visagino ligoninės Priėmimo skyrių. Po apžiūros paleistas gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės prie vairo

Spalio 12 d. Dūkšteliuose neblaivus 57-erių vilnietis G. J. (2,26 prom.) vairavo automobilį „VW Passat“. Pažeidėjas nušalintas nuo transporto priemonės vairavimo, jam surašytas protokolas.

Gaisras

Spalio 14 d., apie 11.56 val., pranešta, kad Ažubalio k. (Vidiškių sen.) dega J. R. gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad dega vasaros virtuvė sublokuota kartu su pirtimi. Gaisro metu nudegė pirties stogo konstrukcija, sudegė vasaros virtuvės stogas, perdanga, apdegė vidinės sienos. Gaisro priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimai

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje