Skip to content

Išaiškinti nusikaltimai

MI informacija

Liepos 12 d. pranešta, kad Ignalinos miesto gyventojas nuolat disponuoja narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis bei jas platina mieste. 

Kurį laiką rajono policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai rinko žvalgybinę informaciją apie galimą nusikalstamą veiką. 2013-08-08 d., turint informacijos apie tai, kad nusikalstamos veikos padarymu įtariamas asmuo gali gabenti narkotines medžiagas, prie jo nuomojamo buto buvo organizuota pasala, kurios metu prie gyvenamojo namo buvo sulaikytas 34-erių miesto gyventojas E. I. Įtariamasis, siekdamas paslėpti, kaip įtariama, narkotines medžiagas, labai gudriai jas buvo įdėjęs į automobilio relę ir perdavęs trečiajam asmeniui. Šis apie tai, kas yra relės viduje, nieko nežinojo.

Relės viduje buvo rasta ir paimta apie 2 gramus, kaip įtariama, heroino. Atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Rugpjūčio 1 d., apie 18 val. Ignalinoje, Smėlio g., buvo pastebėtas ignalinietis 50-metis V. S., kuris, kaip galimai apsvaigęs nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, buvo pristatytas į rajono policijos komisariatą. Asmens apžiūros metu ignaliniečio kelnių kišenėje buvo rasti du folijos lankstinukai su gelsvos spalvos milteliais, kaip įtariama, heroinu.

Rugpjūčio 16 d. rajono gyventoja pareiškė, kad iš nerakintos daržinės Bajorų II k. (Kazitiškio sen.), pagrobtas motoroleris PIAGGIO. Žala – 1 000 Lt.

Ikiteisminio tyrimo metu buvo išanalizuotos praėjusių kelių dienų suvestinės, kuriose pateikta informacija, kad prieš parą iki šio pranešimo gavimo Kelių policijos pareigūnai rajone sustabdė neblaivų pilietį, kuris vairavo motorinę dviratę transporto priemonę, kuri pagal požymius atitiko pareiškėjos nurodytus pagrobtos transporto priemonės duomenis. Susiejus šias dvi informacijas nustatytas gerai rajono PK pareigūnamsžinomas įtariamasis – 20-metis rajono gyventojas E. M., kuris ir pagrobė pranešėjai priklausantį motorolerį. Ikiteisminio tyrimo medžiaga jau perduota į teismą.

Rugsėjo 12 d. rajono PK Kriminalinės policijos pareigūnai gavo informaciją, kad rugsėjo 11 d. buvo sumuštas vyriškis, kuris į policiją pats nesikreipė. Pareigūnams panaudojus kriminalinės žvalgybos informacijos rinkimo būdus, operatyviai sureagavus ir savo iniciatyva suradus nukentėjusįjį bei nedelsiant patikrinus įvykio aplinkybes, nustatyti ir sulaikyti įtariamieji ignaliniečiai: 22-ejų K. T. ir 28-erių T. P. Be to, paaiškėjo, kad Ignalinoje, šalia ligoninės esančiame miškelyje, buvo sumuštas ne vienas, o du vyriškiai: A. R. ir K. O., o iš vieno jų atimtas mobiliojo ryšio telefonas „Nokia x2 00“, kainuojantis 150 Lt. Įtariamieji ne iš karto pripažino savo kaltę, tačiau pareigūnų profesionalumo dėka pavyko išaiškinti šį įvykį bei nustatyti kaltus asmenis. Atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje