Skip to content

Šiemet ignaliniečiai Maisto banko akcijoje buvo dosnūs

Praėjusį savaitgalį dvi dienas Lietuvoje vyko tradicinė Maisto banko akcija, kurioje pagal banko vadovų pasiūlymą dalyvavo Maltos ordino pagalbos tarnybos Ignalinos grupė, Lietuvos raudonojo kryžiaus Ignalinos skyrius ir rajono Neįgaliųjų draugija.

Kaip MI informavo Maltos ordino pagalbos tarnybos Ignalinos grupės vadovė Vidutė Ektienė, šešios šios grupės aktyvistės abi dienas labdaringą akciją rengė mažojoje „Maximos“ parduotuvėje. Nepaisant to, kad dauguma miesto gyventojų negali pasigirti prabangiu gyvenimu, bet jie pagirtinai dosniai dalyvavo labdaringoje akcijoje ir už tai verti nuoširdžiausios padėkos. Negalutiniais duomenimis, surinkta daugiau nei 300 įvairių maisto produktų, juos paaukojo 113 miestelėnų. Kai tik bus gautas nurodymas iš Maisto banko vadovybės, šie produktai bus išdalinti neįgaliems ir mažas pajamas gaunantiems gyventojams.

Raudonojo kryžiaus rajono skyriaus sekretorė Irena Rapkauskienė papasakojo, kad akcijoje dalyvavo 11 savanorių, tarp kurių buvo ir Ignalinos gimnazijos mokiniai. Akcija vyko IKI parduotuvėje ir jos metu surinkta 249 įvairių maisto produktų vienetai, aukojo 117 gyventojų.

Ignalinos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Regina Slabadienė informavo, kad akcijoje didžiojoje „Maximos“ parduotuvėje dalyvavo 14 savanorių, sulaukta per 100 aukotojų, kurių dėka surinkta daugiau kaip 300 įvairių maisto produktų. Tai žymiai daugiau negu pernai vykusioje analogiškoje labdaringoje akcijoje ir už tai reikia padėkoti miesto gyventojams ir kitiems tą dieną šioje parduotuvėje apsilankiusiems svečiams.

Savaitgalį vykusi paramos ir labdaros fondo „Maisto bankas“ akcija buvo rekordinė ir visos Lietuvos mastu. Preliminariais duomenimis, surinktų maisto produktų vertė pirmą kartą per visą akcijos istoriją viršijo milijoną litų. Beveik pusė produktų buvo paaukota „Maxima“ parduotuvėse – apie 145 000 vienetų, kurių vertė siekia maždaug 470 000 litų. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje