Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

 

Iškrito iš bokšto

Lapkričio 5 d., apie 22 val., Bokšto g., šalia apžvalgos bokšto ant Vilkakalnio, rastas negyvas nenustatytos tapatybės vyriškis su kirstine žaizda galvoje. Įtariama, kad vyras nukrito nuo 26 m aukščio apžvalgos bokšto. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl asmens ir jo mirties priežasties nustatymo. Vakar tapo aiški ir žuvusiojo asmenybė. Tai 34-erių ignalinietis V. C., gyv. Aukštaičių g.

Vagystės

Lapkričio 4 d. Pranešta, kad Didžiasalio k., Karalyčios g., nuo spalio 29 iki lapkričio 3 d. buvo įsibrauta į vilnietei priklausantį butą ir iš ten pavogti maisto produktai, 100 litų bei du laikrodžiai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lapkričio 4 d. 43-ejų ignalinietis D. P. pranešė, kad lapkričio 3 d. pavogta valtis, kuri buvo palikta prirakinta šalia Lūšių ežero Meironių k. Žala – apie 800 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lapkričio 4 d. 24-erių ignalinietis T. M. V. pranešė, kad dar spalio 26 d. Strigailiškio k., klube BBQ, pavogta jam priklausanti odinė striukė bei kišenėje buvę 90 litų. Žala – 690 litų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lapkričio 4 d. 56-erių Mielagėnų ūkininkas P. G. pranešė, kad Krikonių II k. iš jam priklausančios ganyklos pavogta 40 vnt. plastikinių stulpelių, 800 m specializuotos virvės, akumuliatorius bei impulsų generatorius. Žala – 1620 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Plėšimas

Lapkričio 4 d. Vidiškių k., viešoje vietoje Melioratorių g., iš matymo pažįstami trys jaunuoliai sukėlė fizinį skausmą 28-erių metų ignaliniečiai A. K. Muštynių metu sugadino nukentėjusiojo mobiliojo ryšio telefoną „Nokia 100“, taip pat jis pasigedo piniginės, kurioje buvo apie 250 Lt. Padaryta materialinė žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Klastotė

Lapkričio 5 d. pranešta, kad į VĮ „Regitra“ Utenos filialo Ignalinos grupę kreipėsi 64-erių A. P., gyv. Mielagėnų sen., ir pateikė automobilio pirkimo–pardavimo sutartį su galimais klastojimo požymiais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nesuvaldė automobilio

Lapkričio 6 d. kelyje N. Daugėliškis–Mažėnai blaivus 21-erių Švenčionių gyventojas Š. L., vairuodamas automobilį „Renault Espace“, staigiame posūkyje nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į tilto turėklus. Eismo įvykio metu nukentėjo 34-erių keleivis, kuris po medikų apžiūros išleistas gydytis ambulatoriškai.

Smurto diena

Lapkričio 4 d. pratrūko muštis smurtautojai: 25-erių R. K., gyv. Bėčiūnuose, pareiškė, kad ją pastūmė, o po to ranka per veidą sudavė 59-erių sugyventinis M. R. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 73-ejų E. R., gyv. Vaišniūnuose, pareiškė, kad dar spalio pirmoje pusėje gyvenamojo namo kambaryje jai 55-erių sugyventinis P. K. trenkė lėkšte per veidą. Smurtautojas sulaikytas. Vidiškių sen., Ažušilės k., gyventojai fizinį skausmą sukėlė anūkas. N. C., gyv. Gilūtose, pareiškė, kad apie 18.30 val. 45-erių tėvas V. C. metaliniu šaukštu per viršugalvį sudavė 11-metei dukrai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Narkotikai

Lapkričio 4 d., apie 11.20 val., šalia Šakarvų ežero pastebėtas įtartinas automobilis „Chrysler Voyager“ ir trys asmenys. Kilus įtarimui, kad jie yra apsvaigę nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, automobilis ir minėti asmenys buvo pristatyti į rajono policijos komisariatą. Apžiūros metu automobilio salone, juodos spalvos kuprinėje „Adidas“, buvo rasta žalios spalvos augalinės medžiagos, suvyniotos į languotą popierių, kaip įtariama – kanapių. Taip pat minėtos medžiagos buvo išbyrėjusios ant kuprinės dugno. Vilniečiai – 19-metis A. Ž. ir 26-erių M. M. – pristatyti į Ignalinos ligoninę, kur nustatyta, kad jie be gydytojo paskyrimo vartojo narkotines medžiagas ir padarė pažeidimus, numatytus Administracinių teisės pažeidimų kodekso 44 str., 2 d. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Teismuose

Transporto priemones vairavo neblaivūs ir už tai teismo buvo nubausti: 33-ejų Dainius Šerėnas, Linkmenyse vairavo traktorių girtas ir be „teisių“, 2,81 prom., bauda 4180 Lt; 55-erių Vidmantas Bražiūnas, sulaikytas Ažvinčių k., 1,67 prom., 2000 Lt ir 24 mėn. prarado teisę vairuoti; 49-erių Vladas Žusinas, sulaikytas Plavėjų k., 0,67 prom., 1000 Lt ir 12 mėn. pėsčiomis; 49-erių Gintautas Žusinas, sulaikytas Dūkšto–Salako kelyje, vairavo be „teisių“, 2,16 prom., 20 parų arešto ir 200 val. viešųjų darbų; 26-erių Tadas Kačka, Ažukarklinės k. padarė avariją ir pabėgo, 2,56 prom., 5000 Lt ir 60 mėn. atimtas vairuotojo pažymėjimas; 68-erių Juozas Sinkevičius, sulaikytas Ignalinoje, Taikos g., 0,69 prom., 1280 Lt ir 12 mėn. uždrausta vairuoti; 50-metis Petras Cicėnas, sulaikytas Daugėliškio–Rimšės kelyje, 1,11 prom., 1000 Lt ir 12 mėn. be „teisių“.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje