Skip to content

Iš įvykių suvestinės…

Jonas BALTAKIS

Kvaišalai

Lapkričio 8 d. rajono policijos komisariato pareigūnai, turėdami informacijos dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, Ignalinoje, Vilniaus g., sustabdė automobilį „Rover 416“, vairuojamą 25-erių ignaliniečio. Atlikus automobilio apžiūrą, po priekine keleivio sėdyne rasta juodos spalvos piniginė, kurioje buvo polietileninis užspaudžiamas maišelis su rudos spalvos augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama – kanapėmis, ir polietileninis mėlynos spalvos užspaudžiamas maišelis su augalinės kilmės medžiagomis, galimai kanapių likučiais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė

Lapkričio 8 d. 54-erių ignalinietis K. K. pranešė, kad Šilinės k. (Ignalinos sen.), iš jam priklausančio negyvenamojo namo nerakinamo rūsio pagrobtas vandens šildytuvas, o iš kiemo – artezinio šulinio dangtis. Turtas nedraustas. Žala – 430 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Lapkričio 7 d. Ignalinoje, Turistų g., parduotuvėje „Danalta“, nepažįstamas jaunuolis aplinkinių akivaizdoje įžūliai elgėsi su ignaliniete, ją įžeidinėjo, o šiai išėjus į lauką, toliau agresyviai elgėsi. Prie jų priėjus 33-ejų ignaliniečiui A. Č., jaunuolis be jokios priežasties jam trenkė stikliniu buteliu per galvą. Po medikų apžiūros A. Č. išleistas gydytis į namus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lapkričio 8 d., apie 17.38 val., į Visagino ligoninę iš Ignalinos pristatytas ir dėl viso kūno sumušimo paguldytas 54-erių R. J., kuris lapkričio 10 d., apie 7 val., ligoninėje mirė. Aplinkybės aiškinamos.

Lapkričio 9 d. Ažušilėje (Vidiškių sen.) namo kambaryje žodinio konflikto metu vyras sukėlė fizinį skausmą savo sugyventinei. Smurtautojas sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną 28-erių didžiasalietė L. Ž. pareiškė, kad apie 19 val. ją sumušė neblaivus 23-ejų sugyventinis K. T. (1,68 prom.). Jis uždarytas į laikino sulaikymo patalpą.

Skenduolė

Lapkričio 7 d. Dūkšto ežere (miesto centre) rasta paskendusi 64-erių R. Š. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl jos mirties priežasties nustatymo.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *