Skip to content

Martynas Kliauga – Lietuvos moksleivių karatė čempionas

Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vyko Lietuvos moksleivių kyokuschin karatė pirmenybės, kuriose dalyvavo 622 jaunieji karatistai nuo 10 iki 18 metų amžiaus. Jie kovojo įvairiose svorio kategorijose. Šiose varžybose dalyvavo ir penki Ričardo Trimonio vadovaujamo kyokushin karatė „Yoko“ sporto klubo atstovai. 16–18 m. amžiaus dalyvių grupėje, kurios dalyviai svėrė iki 60 kg, varžėsi Martynas Kliauga, iki 65 kg – Jaroslavas Žitkovas, iki 75 kg – Kristupas Šidlauskas, o pačių jauniausių, nuo 9 iki 10 m, amžiaus grupėje, kurių dalyviai svėrė iki 45 kg – Danielius Podbelskij.

Kaip MI papasakojo klubo vadovas R. Trimonis, visi ignaliniečiai sėkmingai gynė rajono garbę, o sėkmingiausiai kovojo Martynas Kliauga. Jis laimėjo dvi lemiamas rungtis ir pelnytai iškovojo aukso medalį bei čempiono taurę. Pasak Martyno, jis jau yra dalyvavęs daugelyje varžybų ir yra laimėjęs ne vieną sidarbro ir bronzos medalį, bet auksą iškovojo pirmą kartą. Turėjo galymybę laimėti aukso medalį ir Lietuvos jaunųjų karatistų rinktinės narys Jaroslovas Žitkovas, bet finalinėje dvikovoje susitiko su žymiai augoletesniu varžovu iš Šiaulių ir nežymiai pralaimėjo, pelnydamas sidabro medalį. Jauniausių dalyvių grupėje šauniai rungtyniavo dešimtmetis Danielius Podbelskij, kuris tokiose prestižinėse varžybose dalyvavo pirmą kartą, bet po dviejų atkaklių kovų užėmė trečiąją vietą ir laimėjo bronzos medalį.

Ir kiti klubo nariai – Rytis Pernavas bei Kristupas Šidlauskas, kurie yra pelnę ne vieną apdovanojimą, šįkart kovėsi atkakliai, bet iki prizinių vietų pritrūko vos vienos sėkmingos kovos. Bet dėl to nė kiek nesikrimto ir ateityje yra nusiteikę iškovoti dar ne po vieną pergalę.

Pasak klubo vadovo, dabartiniu metu intensyviai treniruojasi 30 įvairaus amžiaus karatistų, tarp kurių yra keletas dalyvių, turinčių galimybę netolimoje ateityje įsiterpti į jau tituluotų dalyvių grupę.

Autoriaus nuotr.

Grupė jaunųjų karatistų, kurie šiemet lanko klubo užsiėmimus Grupė jaunųjų karatistų, kurie šiemet lanko klubo užsiėmimus Yoko klubo vadovas Ričardas Trimonis liko patenkintas, kad trys jo auklėtiniai (iš kairės) Martynas Kliauga, Danielius Podbelskij ir Jaroslavas Žitkovas Lietuvos moksleivių karatė pirmenybėse pelnė medalius

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje