Skip to content

Trečioji ignaliniečių pergalė

Mamertas KRAPAUSKAS

Sekmadienį Ignalinos KSC komanda namuose žaidė ketvirtąsias Rytų Aukštaitijos regiono krepšinio taurės turnyro pirmojo rato rungtynes su Ukmergės „Olimpo“ krepšininkais. Pastarieji, kaip ir ignaliniečiai, iki šiol buvo patyrę vieną pralaimėjimą. Tad abiejų lygiaverčių varžovų dvikovos nekantriai laukė krepšinio mėgėjai.

Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi taikiai – 23:23, bet po pertraukos žaidimo iniciatyvą į savo rankas perėmė aikštelės šeimininkai, kurie pradėjo pirmauti 5–7 taškų skirtumu. Paskutiniame ketvirtyje skirtumas dar labiau išaugo ir ne kartą ignaliniečiai pirmavo 12–14 taškų skirtumu. Bandė svečiai jį mažinti, bet pritrūko laiko. Ignaliniečiai šias svarbias rungtynes laimėjo 9 taškų skirtumu – 97:88 ir į turnyro lentelę įsirašė trečią pergalę.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Žygimantas Kulda, pelnęs 25 taškus. Po 18–21 tašką į savo sąskaitas įsirašė Modestas Krasauskas ir Ričardas Prybylskis.

Svečių komandoje net 33 taškus pelnė Ridas Pulkauninkas.

Sėkmingiausiai rungtyniauja favoritai

Įsibėgėja rajono krepšinio pirmenybės. Iki šiol pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrė tik dvi komandos – „Chebra“ ir „Žuvėdra“. Buvo tikimasi, kad rajono čempionams – „Chebros“ krepšininkams – atkakliai pasipriešins jungtinė Ignalinos krepšinio asociacijos ir Strigailiškio komanda. Bet taip neatsitiko. Rajono čempionai laimėjo įtikinamu rezultatu – 103:76.