Skip to content

Autsaiderių siurprizas

Mamertas KRAPAUSKAS

Pirmadienį ir trečiadienį eilines rajono krepšinio pirmenybes žaidė „IKA-Strigailiškio“ ir „Žuvėdros“ komandos su „Gimnazijos“ ir „Senjorų“ krepšininkais, kurie iki šiol dar nebuvo pasiekę pergalių. Tad žiūrovai nesitikėjo, kad autsaideriai bent kiek rimčiau pasipriešins favoritams. Tačiau abejose rungtynėse iki pat jų pabaigos vyko atkakli kova ir jų baigtis galėjo baigtis siurprizais.

Pirmadienį vakare sėkmingiausias pirmenybių rungtynes sužaidė Ignalinos gimnazistai, rungtyniaudami prieš labiau patyrusius „IKA-Strigailiškio“ krepšininkus. Normalus šių rungtynių laikas kiek netikėtai baigėsi taikiai – 87:87, todėl komandoms teko žaisti papildomas 5 min. Manto Ilgūno treniruojami gimnazistai turėjo puikias galimybes per tą papildomą laiką išplėšti pergalę, nes jie ne kartą buvo įsiveržę į priekį. Tik likus vienai minutei strigailiškiečių lyderiui Dariui Dubakai pavyko laimėti lemiamus taškus ir išgelbėti komandą nuo netikėto pralaimėjimo. Tad „IKA-Strigailiškio“ krepšininkai išplėšė pergalę – 102:96.

Analogiškai klostėsi ir trečiadienį vakare vykusios rungtynės tarp daugkartinių rajono čempionių ir prizininkių – „Žuvėdros“ bei „Senjorų“ komandų. Nuo pat rungtynių pradžios žaidimo iniciatyva buvo „Žuvėdros“ krepšininkų rankose. Jie pirmavo 12–14 taškų skirtumu, todėl žiūrovai net nesitikėjo, kad favoritai iniciatyvą perleis konkurentam. Tačiau per likusius du kėlinius „Senjorų“ komandai pavyko šį atsilikimą likviduoti, o paskutiniame ketvirtyje ir išsiveržti į priekį. Tik „Žuvėdros“ lyderiui Modestui Krasauskui, likus vos keliolikai sekundžių iki rungtynių pabaigos, pavyko tolimu metimu persverti rezultatą savo komandos naudai. Tad „Žuvėdros“ krepšininkai išsigelbėjo nuo pralaimėjimo vos 1 taško skirtumu – 90:89.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here