Skip to content

Dar kartą svarstytas elektros lengvatos klausimas

MI informacija

Lapkričio 25 d. rajono savivaldybės meras Bronis Ropė kartu su Visagino savivaldybės mere Dalia Štraupaite ir Zarasų r. savivaldybės vicemere Stase Goštautiene dalyvavo Vyriausybės kanclerio organizuotame pasitarime dėl Ignalinos AE regiono prioritetinių klausimų. Pasitarime taip pat dalyvavo Seimo narys Algimantas Dambrava.

Buvo aptartos Ignalinos AE regiono socialinės – ekonominės programos perspektyvos, taip pat toliau vyko svarstymai apie šiuo metu galiojančios elektros lengvatos (40 proc.) pratęsimą iki 2020 m. Panašus pasitarimas Vyriausybėje jau vyko spalio 31 d. Kaip buvo patikinta, galutinai šis klausimas bus išspręstas gruodį, tikslinant biudžetą prieš jo priėmimą. Anksčiau buvo numatyta, kad lengvata kasmet bus mažinama ir baigsis iki 2017 m.

Mero B. Ropės teigimu, „lengvatos išsaugojimas būtų labai gera žinia kiekvienai rajono šeimai ir svarbus veiksnys, didinantis Ignalinos patrauklumą…“ Pasitarime kalbėta ir apie Ignalinos AE regiono plėtros agentūros veiklą bei funkcijas. Nutarta artimiausiu metu nemažinti šios įstaigos pajėgų.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje