Skip to content

Mums devyneri!

Jonas BALTAKIS

Labai labai seniai, kai dar tik vieno plūgo ariamos vagos vertė rajono informacinės erdvės dirvonus, trečiąją kalendorinės žiemos dieną šviesą išvydo pirmasis „Mūsų Ignalinos“ numeris. Prieš akis buvo nežinomybė: kaip seksis, ar žmonės palaikys, ar skaitys, ar tapsime savi, laukiami? Ėjo 2004-ieji…

„Mūsų Ignalina“ nelengvai skynėsi kelią po saule. Tiražas augo, gerbėjų būrys plėtėsi ir maždaug po pusantrų metų pasivijome senąjį „plūgą“, po dvejų metų aplenkėme ir dabar prenumerata nuo kito laikraščio skiriasi 4,2 karto, bendras tiražas – 2,3 karto. Šiandien mums devyneri, šiandien mūsų gimtadienis…

Laikai nelengvi, o ir metai neapvalūs, tad iškilmių nerengiame. Šampano kamštį tarp savų, žinoma, pokštelsime. Neišvarysime, jei kas ateitų ir rankos paspauti.

Laikraščio gimtadienio proga sveikinu visus redakcijos darbuotojus, bendradarbius, literatus, laikraščio platintojus ir, žinoma, Jus, mieli skaitytojai. Ačiū Jums už buvimą kartu, už linkėjimus, padėkas, pastabas ir pabarimus. Tikiuosi, kad su visais draugausime ir kitais metais. Dabar vyksta laikraščio prenumerata, todėl didžiausia mums dovana gimtadienio proga – jei ir kitiems metams pratęsite MI prenumeratą. Iš anksto – ačiū Jums už ištikimybę populiariausiam rajono laikraščiui.

O dabar apie tai, apie ką dar nerašėme. DĖMESIO! Visi be išimties kitiems metams užsiprenumeravę „Mūsų Ignaliną“, gaus 2014 m. didelį sieninį kalendorių. Jį turėtume gauti maždaug po savaitės, tad tuomet apie jį daugiau parašysime. Tai – mūsų dovana už Jūsų ištikimybę laikraščiui.

Su gimtadieniu!

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here