Skip to content

Už „Maltiečių sriubą“ ignaliniečiai paaukojo 803 litus

Maltos ordino ambasados, Maltos ordino pagalbos tarnybos ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) akcija „Maltiečių sriuba 2013“ praėjusį ketvirtadienį viešėjo ir į Ignalinoje, kurią miesto Laisvės a. jau aštuntąjį kartą surengė Ignalinos grupės aktyvistai kartu su savanoriais ir jaunaisiais maltiečiais.

Kaip MI papasakojo Maltos ordino pagalbos tarnybos Ignalinos grupės vadovė Vidutė Ektienė, šiemet maltiečiai vaišino ignaliniečius ypatinga, žinomų išmėginta „Maltiečių kalėdine sriuba“, kuri buvo pagaminta iš tradicinių ingridientų – daržovių ir prieskonių. Pagrindinis šios akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vienišų, senų, ligotų ir vargingai gyvenančių žmonių padėtį. Nors minėtą dieną oras nebuvo palankus, bet dar prieš pusiaudienį ir pietų pertraukos metu palapinėje, kurioje buvo sriuba vaišinami ne tik ignaliniečiai, bet ir visi praeiviai, per beveik tris valandas apsilankė nemažas būrys žmonių. Jie ne tik vaišinosi gardžia sriuba, bet ir pagal išgales aukojo. Pasak grupės vadovės V. Ektienės, aukų surinkta daugiau nei pernai – 803 litai. Tai patvirtina, kad žmonės neabejingi savo artimui.

Grupės vadovės teigimu, ji labai dėkinga šios akcijos nuolatinei informatorei Nijolei Misiūnaitei, krašto savanoriams, taip pat jauniesiems maltiečiams iš Ignalinos gimnazijos ir Č. Kudabos progimnazijos, taip pat ir sriubos virėjoms Danutei Razmianecienei ir Justinai Mačkinytei bei grupės aktyvistėms. Beje, grupė yra nusprendusi maltiečių sriubos vaišių akciją pratęsti ir gruodžio 13 d., kai miesto pagrindinėje aikštėje bus įžiebiama Kalėdų eglutė.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje