Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Jonas BALTAKIS

 

Smurtas

Gruodžio 14 d. pranešta, kad apie 14.45 val. bute, esančiame Vidiškių sen., D. D. sudavė kumščiu du smūgius žmonai D. D. Iki atvykstant policijai, vyras iš namų pasišalino.

Mirtis

Gruodžio 13 d. rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl 69-erių Č. G., rasto Didžiasalio sen., mirties priežasties nustatymo.

Pavojingi žaidimai

Sekmadienį į redakciją paskambinęs ignalinietis Zbignevas Kovzanas prašė perspėti tėvus dėl gresiančio pavojaus. Ties tilteliu tarp Paplovinio ir Palaukinio ežerų ant tik sustingusio ledo laksto vaikai. „Bandžiau kelis kartus sudrausminti, bet ar jie klausys. Juk ledas dar plonas, kas kelinta diena – atodrėkis ir iki nelaimės vienas žingsnis. Ką galvoja tėvai, leisdami vienus vaikus prie ežero“, – nuogąstavo ponas Zbignevas.

Nelegalai iš Indijos

Ketvirtadienį VSAT Ignalinos rinktinės pasieniečiai Švenčionių r. aptiko kelių asmenų pėdsakus, iš Baltarusijos vedančius į Lietuvą. Pažeidimo vietą apžiūrėjo ir pasienietis kinologas su tarnybiniu šunimi. Keturkojis pėdsekys paieškos grupę nuvedė maždaug puskilometrį į Lietuvos gilumą. VSAT pareigūnai sulaikė krūmynuose pasislėpusius penkis vyrus. Dokumentų neturėję atėjūnai pasieniečiams prisistatė Indijos piliečiais. Jų amžius nuo 19 iki 25 metų. Penkiukė nešėsi kuprines su asmeniniais daiktais. Nelegalai pristatyti į Švenčionių užkardą. Visi penki sulaikytieji pasiprašė prieglobsčio. Vyksta įvykio tyrimas. Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 17 nelegalų iš Indijos.

Gaisras

Gruodžio 12 d., 10.36 val. pranešta, kad Antalksnėje dega S. Š. individualus gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, medinis, dengtas šiferiu, vieno aukšto namas degė atvira liepsna. Nudegė stogas, sudegė medinis perdengimas, išdegė vidus ir jame buvęs turtas. Apdegė šalia stovėjęs automobilis „Citroen C3“ Namą nuomojosi I. Ž. Priežastis – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimai.

Šis gaisras galėjo baigtis baisia tragedija. Namuose vieni buvo net 6 mažamečiai vaikai. Laimei, tėvas laiku grįžo namo ir spėjo vaikus išgelbėti. Pasak ugniagesių, jei jis būtų pavėlavęs bent 10 min., tragedijos būtų neišvengta. Gaisras kilo nuo prikūrentos „buržuikos“ su netvarkingu dūmtraukiu.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here