Skip to content

Išaiškinti nusikaltimai

MI informacija

Vasario 21 d. Mažeikiuose gyvenantis 20-metis internetinėje svetainėje www.skelbiu.lt užsisakė prekes ir pervedė 200 litų į ignaliniečio 17-mečio V. F. sąskaitą, tačiau prekių negavo, o ir pinigų ignalinietis negrąžino. Kauno r. Naujasodžio k. 37-erių gyventojas R. G. taip pat internetinėje svetainėje www.skelbiu.lt  užsisakė prekes ir pervedė 175 litų minėtam ignaliniečiui V. F. Prekių pranešėjas negavo, o ir pinigų ignalinietis negrąžino.

Ikiteisminių tyrimų metu nustatytas įtariamasis, tai 20-metis ignalinietis M. Č.

Rugpjūčio 23 d. į Ignalinos ligoninę su daugybiniais šonkaulių lūžiais bei veido sumušimu buvo pristatytas Bėčiūnų k. 40-metis gyventojas G. K., kurį tame pačiame kaime sumušė du iš matymo pažįstami jaunuoliai.

Nustatytas įtariamasis, tai 22-ejų rajono gyventojas R. B.

Rugpjūčio 30 d. pranešta, kad Didžiasalio gyventoja laiko namų gamybos aparatą, kuriuo gamina stiprius alkoholinius gėrimus bei realizuoja.

Nustatyta įtariamoji, tai 55-erių F. A.

Spalio 1 d. dūkštietė pranešė, kad po svečių apsilankymo jos gyvenamajame name dingo jai priklausantis mobiliojo ryšio telefonas „Nokia 5230“. Žala – 150 Lt.

Nustatytas įtariamasis, tai 20-metis rajono gyventojas M. G.

Spalio 16 d. Ignalinoje, Paplovinio ežero pakrantėje, ignalinietis pagrobė J. V. mobiliojo ryšio telefoną „Samsung Galaxy SII“, kurį jam buvo davęs paskambinti ignalinietis. Žala – 800 Lt.

Nustatytas įtariamasis, tai 25-erių ignalinietis S. B.

Spalio 16 d. gyventojas pranešė, kad Rimšės sen., Stanionių k., po nakties išlaužtas garažo durų užraktas ir iš vidaus pavogta 170 litrų žymėto dyzelinio kuro, trys tuščios metalinės talpos. Spalio 31 d. įsilaužus į gyventojui priklausantį garažą, pavogta apie 100 litrų žymėto dyzelinio kuro. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta.

Nustatyti įtariamieji, tai Visagino miesto gyventojai: 22-ejų K. K. ir 28-erių G. Š.

Spalio 13 d., apie 19 val., didžiasalietis pranešė, kad iš matymo pažįstamas vyras jam trenkė ir iš pirkinių maišelio paėmė vieno litro talpos alaus „Bokšto“ butelį.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatytas įtariamasis, tai 29-erių Didžiasalio gyventojas S. V.

Spalio 15 d. ignalinietis pranešė, kad Geležinkelio g., iš namo kiemo, buvo pagrobtas pranešėjui priklausantis lengvasis automobilis „Audi 80“. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Žala – 1500 Lt.

Nustatytas įtariamasis, tai 25-erių Visagino gyventojas S. B.

Spalio 22 d. Mielagėnų gyventojas pranešė, kad Ignalinoje jį sumušė nepažįstami jaunuoliai: numovė sportinius batelius ir paėmė jam priklausantį mobiliojo ryšio telefoną „Nokia 6303i Clasic“. Žala – 180 Lt.

Tyrimo metu nustatyti du įtariamieji: tai 21-erių rajono gyventojas E. M. ir 28-erių Kaišiadorių  r. gyventojas L. D.

Lapkričio 5 d. VĮ „Regitra“ darbuotojas pranešė, kad į minėtą įmonę kreipėsi A. P. ir pateikė transporto pirkimo ir pardavimo sutartį su klastojimo požymiais.

Pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl dokumento suklastojimo pagal Baudžiamojo kodekso 300 str. 1 dalį, nustatytas įtariamasis, 26-erių Vilniaus gyventojas S. P.

Lapkričio 8 d. ignalinietis pranešė, kad Ignalinos sen., Šilinės k., iš jam priklausančio negyvenamojo namo nerakinamo rūsio pagrobtas vandens šildytuvas, iš kiemo – artezinio šulinio dangtis. Turtas nedraustas. Žala – 430 Lt.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyti įtariamieji, tai Palūšės gyventojai: 21-erių A. Ž. ir 20-metis E. Č.

Lapkričio 8 d. į Visagino ligoninės reanimacijos skyrių iš Vidiškių sen., Ažušilės k., su daugybiniais kūno sužalojimais buvo pristatytas 54-erių R. J., kuris nuo patirtų sužalojimų po dviejų dienų mirė. Lapkričio 12 d. Valstybinės teismo medicinos tarnybos Vilniaus skyriaus medicinos ekspertas atliko R. J. lavono teismo medicininį tyrimą. Nustatyta, kad jo mirtis įvyko dėl sumušimo.

Pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo pagal BK 129 str. 1 dalį, kurio metu nustatytas įtariamasis – 20-metis rajono gyventojas Š. T.

Lapkričio 11 d. 23-ejų gyventojas pranešė, kad N. Daugėliškyje, jam stovint kelyje prie įklimpusio automobilio, prie jo priėjo šio kaimo gyventojas  S. C., kuris  su medžiokliniu šautuvu trenkė jam į veidą. Po smūgio 23-ejų vaikinas nugriuvo ir išsimušė priekinį dantį. Nukentėjusiajam Ignalinos rajono ligoninės priėmimo skyriuje buvo susiūta kairė ausis.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatytas įtariamasis, tai 35-erių N. Daugėliškio gyventojas S. C.

Per 11 šių metų mėnesių rajono policijos komisariate užregistruoti 79 ikiteisminiai tyrimai dėl smurto artimoje aplinkoje fakto, tuo tarpu per 2012 m. 11 mėnesių buvo pradėti 57 tokie ikiteisminiai tyrimai, tai yra 22 veikomis mažiau.

Kaip mums skambinti

Primename, jog apie pastebėtus teisės ar kitus pažeidimus, nelaimės atveju prašome skambinti bendruoju pagalbos centro telefonu 112 arba pranešti policijos pasitikėjimo tel. 8~800 20112. Norėdami susisiekti su rajono PK viršininku, padalinių vadovais ir kitais pareigūnais, skambinkite šiais telefonais:

PK viršininkas Dainius Šidlauskas – (8~386) 50490,

Viešosios policijos skyriaus viršininkas Donatas Šemeklis – (8~386) 50492,

Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Giedrius Kamarauskas – (8~386) 50491,

Kriminalinės policijos skyriaus vyr. tyrėjas Genadijus Mačanas – (8~386) 50460, vyresn. tyrėja Loreta Juodelienė – (8~386) 50409.

Kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Paukštė – (8~386) 50440,

Patrulių būrio vadas Kazimieras Leleika – (8~386) 50445,

Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Artūras Blaškauskas – (8~386) 50441,

Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė (atstovė žiniasklaidai) Jurgita Zenkuvienė – (8~386) 50450,

Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresn. specialistė Jūratė Pernavienė – (8~386) 50439,

Migracijos grupės vyresn. specialistė Aurelija Raslanaitė – (8~386) 50438,

Detalesnę informacija apie policijos komisariato struktūrą, kitus telefonų numerius, el. paštų adresus galima rasti internetinėje svetainėje adresu www.utena.policija.lt.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje