Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

Avarijoje žuvo žmogus

Gruodžio 18 d., apie 20.20 val., kelyje Ignalina–Dūkštas automobilis „VW Bora“, kurį vairavo 24-erių Ž. L., partrenkė ir mirtinai sužalojo važiuojamojoje kelio dalyje priešpriešiais vogtą dviratį vedusį ir atšvaitų nesegėjusį 62-ejų N. K. Dar prieš šį įvykį policija gavo pranešimą, kad nuo mažosios „Maximos“ parduotuvės buvo pavogtas dviratis. Vėliau paaiškėjo, kad jį pavogė Naujasalio k. (Kazitiškio sen.) gyvenantis N. K. ir varėsi jį namo. Tačiau žuvo po automobilio ratais. Pirminiais duomenimis, vairuotoja nekalta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apšvarino savo darbovietę

Nuo 2012 m. lapkričio 30 d. iki 2013 m. lapkričio 7 d. A. M. pasisavino jo žinioje esantį įmonės turtą, padarydamas 31 345 Lt žalą, bei apgaulingai tvarkė įmonės apskaitą.

Gruodžio 18 d. R. U. pareiškė, kad nuo lapkričio 30 iki gruodžio 7 d. iš medžiotojų būrelio plotų Tverečiaus sen. (Šiulgų ir Kazakovo k.) pavogti 5 spąstai bebrams. Žala – 500 litų.

Smurtas

Gruodžio 16 d. 52-ejų D. S., gyv. Didžiasalio sen., pareiškė, kad apie 23.46 val. jos 22-ejų sūnus A. S., būdamas neblaivus (1,54 prom.), konflikto su motina metu trenkė jai kumščiu du kartus į nugarą. A. S. uždarytas į areštinę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje