Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Vagilę kaip mat sugavo

Gruodžio 22 d. Ignalinoje, „Danaltos“ parduotuvėje, 80-metė ignalinietė A. Š. užrakinamoje spintelėje pamiršo kuprinę, kurioje buvo 2000 Lt ir mobilusis telefonas. Po 30 min. grįžusi moteris spintelėje savo daiktų nerado. Žala – apie 2200 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Rajono PK pareigūnai operatyviai sureagavo į įvykį ir, atlikę paieškos veiksmus, netrukus sulaikė įtariamąją – 59-erių ignalinietę A. B., gyv. Vilniaus g. Nukentėjusiajai grąžinta kuprinė su joje buvusiais pinigais ir asmeniniais daiktais.
Gruodžio 19 d. Kaltanėnų girininkas pranešė, kad jo girininkijos kvartalo sklypuose savavališkai iškirsti 23 medžiai. Žala – 251 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gruodžio 23 d. 23-ejų I. R., gyv. Ignalinoje, Ažušilės g., pareiškė, kad išvakarėse barbekiu klube Strigailiškyje iš jo striukės kišenės pavogtas mobiliojo ryšio telefonas. Žala – 1300 litų.
Gruodžio 29 d. N. Daugėliškio sen. Mažėnų k. gyventojo pranešė, kad įsibrovus į jam priklausantį ūkinį pastatą pagrobtas generatorius „Zongshen“, du motoriniai pjūklai „Dolmar 33“. Žala – 5400 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Priešinosi policininkams

Gruodžio 26 d. Dūkšte, sulaikant teisės pažeidėjus: 25-erių visaginietį R. G. ir jo bendraamžį A. V., šie aktyviais veiksmais pasipriešino rajono PK pareigūnams, grasino tuoj pat panaudoti fizinį smurtą, tampė už drabužių, keikėsi necenzūriniais žodžiais. Laikino sulaikymo patalpose darė psichologinę prievartą valstybės tarnautojui (grasino sunaikinti ar sugadinti turtą), reikalaudami iš pareigūno atlikti veiksmus jų naudai.

Autoįvykis

Gruodžio 21 d. kelyje Ignalina–Švenčionys 23-ejų J. P. slidžiame kelyje nesuvaldė vairuojamo automobilio „Ford Focus“ ir atsitrenkė į kelio atitvarą. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis ir kelio atitvaras. Žmonės nenukentėjo.

Kvaišalai

Gruodžio 20 d. Ignalinoje, Geležinkelio g., sustabdytas lengvasis automobilis „Opel Astra“. Kilo įtarimas, jog 19-metis vairuotojas, Vaišniūnų k. gyventojas M. L., bei kartu važiavę ignaliniečiai – 18-metis T. J. ir 16-metis R. P. – yra apsvaigę nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų. Visi pristatyti į rajono PK. M. L. savo noru pateikė smulkintuvę, kurioje buvo polietileninis maišelis su žalios spalvos augaline medžiaga, kaip įtariama – kanapėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Po to jaunuoliai pristatyti į Ignalinos ligoninę. Nustatyta, kad jie išties vartojo narkotines medžiagas.

Smurtas

Gruodžio 20 d. Šaltinių k. (Dūkšto sen.) neblaivus 36-erių sūnus Č. S. (3,07 prom.) sukėlė fizinį skausmą savo 57-erių motinai S. S. Sulaikant Č. S., policijos pareigūnas panaudojo impulsinį prietaisą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Tą pačią dieną Dietkauščiznoje neblaivus 33-ejų vyras S. K. (1,51 prom.) sukėlė fizinį skausmą 28-erių sugyventinei T. Ch. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Smurtautojas sulaikytas.
Gruodžio 22 d. Švedriškėje 54-erių vyras sukėlė fizinį skausmą žmonai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Smurtautojas sulaikytas.
Tą pačią dieną 55-erių D. V. iš Kazitiškio sen. pranešė, kad 54-erių vyras O. V. kumščiu trenkė jai į galvą. O. V. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Gruodžio 26 d. pranešta, kad Vidiškių sen. medikų apžiūrėtas sumuštas A. K., kuris paaiškino, kad prie kultūros namų jį sumušė iš matymo pažįstamas Vidiškių gyventojas T. M.
Gruodžio 28 d., apie 5 val., Visagino restorane neblaivus jaunuolis triukšmavo, keikėsi necenzūriniais žodžiais, ranka trenkė restorano savininkei į veidą. Įtariamasis – 21-erių dūkštietis D. P. (2,32 prom.), sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje