Skip to content

Šiemet šauniausi – Gaudvilė, Dovilė, Sara, Martynas ir Lukas

Jau ne pirmi metai Kultūros ir sporto centro Sporto skyrius, kartu su įvairių sporto šakų treneriais, ėmėsi iniciatyvos kasmet rinkti jaunųjų sportininkų penketuką, nes jaunimas drąsiai seka labiau patyrusių sportininkų pėdomis ir jau suspėjo išgarsinti rajoną įvairiose aukšto lygio ne tik respublikinėse, bet ir tarptautinėse varžybose.

2012 m., apklausos internete dalyvių ir trenerių nuomone, geriausia sportininke buvo išrinkta plaukimo sporto meistrė Dovilė Mikoliūnaitė, į penketuko sudėtį pateko biatlonininkė Gaudvilė Nalivaikaitė, karatė atstovas Jaroslavas Žitkovas, plaukikė Sara Aškinytė ir slidininkas Tautvydas Strolia.

Renkant šių metų geriausių sportininkų penketuką į jį pretendavo taip pat nemažas sportininkų būrys, patys geriausi ir labiausiai pasižymėję įvairių sporto šakų atstovai. Tarp jų buvo ir pirmoji svarsčių kilnojimų Lietuvos čempionė, Baltijos bei Europos čempionotuose du sidabro medalius netikėtai laimėjusi Karo akademijos studentė Akvilė Ubeikaitė. Rajono sporto istorijoje iki šiol dar nebuvo panašaus atvejo. Tad renkant šių metų geriausią rajono jaunąją sportininkę tarp jų vyko atkakli dvikova. Nežymia balsų persvara metų geriausia sportininkę išrinkta Vidiškių gimnazijos moksleivė G. Nalivaikaitė, kuri laimėjo Šiaurės Amerikos vasaros biatlono čempionatą, taip pat tapo Baltijos šalių taurės nugalėtoja, Latvijos ir Lietuvos žiemos bei vasaros čempionatų aukso medalių laimėtoja.

Nedaug nuo jos atsiliko ir Lietuvos plaukimo sporto meistrė D. Mikoliūnaitė, kuri garsino ir tebegarsina rajoną įvairaus lygio varžybose. Trečioji vieta skirta plaukikei Sarai Aškinytei, kuri ne tik plaukimo takeliuose nuolat gerina savo asmeninius rekordus, bet buvo pirmoji ignalinietė, patekusi į vasaros Europos olimpinį festivalį. Ketvirtoji vieta atiteko daugkartiniam Lietuvos kiokushin karatė varžybų prizininkui Martynui Kliaugai, o penktoji – biatlonininkui Lukui Čepuliui.

Šių geriausių sportininkų pagerbimas tradiciškai vyko šv. Kalėdų antrąją dieną per šventinį koncertą kultūros centre. Geriausiems metų sportininkams specialius prizus įteikė rajono meras Bronis Ropė ir KSC direktorius Darginas Mikėnas.

J. Baltakio nuotr.

9495 Šauniausias 2013 m. sportininkų penketukas (iš kairės): Gaudvilė Nalivaikaitė, Dovilė Mikoliūnaitė, rajono meras Bronis Ropė, Sara Aškinytė, Martynas Kliauga, Lukas Čepulis ir KSC direktorius Darginas Mikėnas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje