Skip to content

Su artėjančiais Naujaisiais!

Jonas BALTAKIS

Mieli skaitytojai,

šiandien vidurnakty į laiko ir istorijos rankas atiduosime 2013-uosius ir peržengsime Naujųjų 2014-ųjų metų slenkstį. Praėjusieji vieniems buvo naujų įspūdžių, sėkmės ir pergalių metai, kitiems – su netekčių kartėliu. Taip jau šis gyvenimas surėdytas.

Laikraščiui metai buvo nelengvi, tačiau turtingi Jumis, mieli skaitytojai. Prenumeratos kitiems metams rezultatų dar nežinome, tačiau tikime, kad jie bus ne prastesni, nei šiemet. Tikime nuolatiniais skaitytojais, „Mūsų Ignaliną“ skaitančiais nuo pirmųjų numerių, viliamės sulaukti ir naujų draugų savo būry.

Atsigręžiant į išeinančius metus, norisi padėkoti už darbą visiems redakcijos darbuotojams, kuriems dažnai tenka darbuotis, nežiūrint į darbo valandas, savaitės dienas ar šventes. Dėkoju visiems, mums rašiusiems šiais metais, o ypač nuolatiniams mūsų bendradarbiams: Arminei Norkei, Romučiui Matkevičiui, Petrui Rutkauskui, Gintautui Mackoniui, skaitytojų pamėgtų kryžiažodžių sudarytojai jonavietei Danutei, Pranui Zubrickui, gyd. Artūrui Jasiuliui, nuolatiniams „Literatų seklyčios“ lankytojams Skaistei Žalnieriūnienei, Onai Černiauskaitei, Lolitai Reifonaitei, Pranui Kristanavičiui, Irenai Veličkienei, Vilhelminai Stukienei, Liudgardai Savickaitei, Nijolei Bielinienei, Česlovai Girdziušaitei, Vilhelmui Kanišauskui ir daugeliui kitų plunksnos brolių ir sesių. Lenkiuosi prieš laiškininkus, laikraštį nešančius iki skaitytojų slenksčio, ir, žinoma, Jus, mielas skaitytojau, kaskart nekantriai laukiantį naujo numerio. Ačiū rėmėjams, parūpinantiems prizų kryžiažodžių sprendėjams, ypač nuolatiniam pagalbininkui – „Rokiškio sūriui“.

Ateinančiais metais visiems linkiu eržilo sveikatos (juk Arklio metai), sutarimo ir supratimo šeimose bei darbuose, naujų svajonių ir jų išsipildymo, pinigų ir įdomaus laikraščio. Būkit laimingi!

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here