Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

„Planinė“ žmogžudystė Tverečiuje

Sausio 4 d. pranešta, kad 37-erių Tverečiaus gyventojas Antanas P. nužudė savo 35-erių sugyventinę R. P. Įtariamasis pats paskambino 112 ir prisipažino, ką padaręs. Nuvykus į įvykio vietą, kambaryje ant grindų rastas R. P. lavonas su daugybinėmis kirstinėmis ir muštinėmis žaizdomis. Neblaivus įtariamasis sulaikytas (2,55 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Tverečiaus seniūnė Česė Vitėnienė MI sakė, kad jau seniai manyta, jog anksčiau ar vėliau kas nors panašaus atsitiks. Antanas P. nuolat girtuokliavo, o neblaivus būna tiek agresyvus, kad su juo kalbantis reikia sekti jo reakciją. Vienas nepatikęs žodis – ir smūgis. Įtariamasis dažnai smurtavo ne tik prieš sugyventinę, bet ir prieš savo motiną (ji gruodį mirė, bet sūnus palaidoti motiną atsisakė, laidojo seniūnija). Astrologai, kuriais vieni tiki, kiti – ne, dažnai šneka apie žmogaus karmą, neva keliaujančią iš gyvenimo į gyvenimą. Tad jie pasakytų, kad šioje tragedijoje karminiai dalykai itin įdomiai susipynę. Antano P. tėvas kadaise, kaip kalinys, teistas už žmogžudystę, statė Didžiasalio keramikos gamyklą. Pats Antanas iki šiol jau teistas dukart: vienąkart – už žmogžudystę (užmušė pirmąją sugyventinę). Dabar nugalabijo antrą.

„Išdūrė“ internetiniai sukčiai

Sausio 3 d. 20-metis ignalinietis I. G. pareiškė, kad 2013-12-30 d. internetinėje svetainėje www.auto.plius.lt rado skelbimą apie parduodamą automobilį BMW X5, kurio vertė 23 500 Lt. Su pardavėju susisiekęs nurodytu skelbime telefono numeriu, į jo nurodytą banko sąskaitą pervedė 500 Lt sutartą užstatą, tačiau iki sutarto laiko sandoris neįvyko, o su pardavėju susisiekti nepavyksta. Žala – 500 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Neteisėtas kirtimas

Sausio 3 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Aplinkos ministerijos Valstybinės miškų tarnybos direktoriaus pareiškimą, kuriame nurodyta, kad vykdant privačių miškų būklės, naudojimo, atkūrimo ir apsaugos organizavimo valstybinę kontrolę nustatyta, kad UAB „Aldrima“ priklausančiame žemės sklype Blatniškės k. (Rimšės sen.) iškirsta 1,20 ha miško.

Apvogė „mersą“

Sausio 5 d. 29-erių ignalinietis A. F. pareiškė, kad nuo jam priklausančio automobilio, kuris Ignalinoje stovėjo prie garažų Vilniaus g., sausio 3 d., tarp 11 ir 19 val., buvo pavogtas „Mercedes Benz“ ženkliukas, išlaužiant jį iš grotelių, antena ir įdaužtas priekinis stiklas. Žala – 665 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Teismuose

Transporto priemones vairavo neblaivūs ir už tai teismo nubausti: 46-erių Tadeuš Koršul, sulaikytas Grybėnuose, 2,65 prom., nubaustas 2000 Lt bauda ir 24 mėn. prarado teisę vairuoti; 44-erių Virginijus Kulakauskas, sulaikytas Ignalinoje, Vilniaus g., vairavo be „teisių“, 2,02 prom., 4000 Lt; 47-erių Rimantas Greizė, sulaikytas Ignalinoje, Miško g., 1,12 prom., 1000 Lt ir 12 mėn. atimtos „teisės“; 32-ejų Andrius Raškauskas, sulaikytas Ignalinoje, Vilniaus g., 0,64 prom., 1100 Lt ir 12 mėn. policijai atidavė vairuotojo pažymėjimą; 22-sjų Audrius Jasaitis, sulaikytas Ignalinoje, Geležinkelio g., 0,71 prom., 1000 Lt ir 12 mėn. pėsčiomis; 34-erių Laimis Karnišovas, sulaikytas kelyje Rimšė–Gaidė, 2,72 prom., 2500 Lt ir 30 mėn. prarasta judėjimo laisvė prie vairo; 31-erių Dmitrij Mišin, sulaikytas Didžiasalyje, antrąkart per metus vairavo be „teisių“ ir neblaivus, 1,90 prom., 25 paros arešto ir konfiskuotas automobilis.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje