Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Kaktomuša su žvėrimis

Sausio 6 d. blaivus ignalinietis M. L., vairuodamas automobilį „VW Passat“, kelyje Ignalina–Didžiasalis partrenkė staiga į kelią išbėgusį šerną. Įvykio metu apgadintas automobilis, žmonės nenukentėjo, gyvūnas nugaišo. Šernas perduotas medžiotojams.

Sausio 8 d. rajono gyventojas L. M. pranešė, kad kelyje Ignalina–Švenčionys, vairuodamas automobilį „VW Golf“, partrenkė staiga į važiuojamąją kelio dalį išbėgusią stirną. Apgadintas automobilis, žmonės nenukentėjo. Nugaišusi stirna perduota medžiotojų būrelio „Lūšis“ medžiotojui.

Prie lenkų sienos įkliuvo ieškomas ignalinietis

Pirmadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio k. patikrinti sustabdė iš Lietuvos per Lenkiją į Angliją vykusį mikroautobusą „Ford Transit“ lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais. Jo vairuotojo ir keleivių dokumentai buvo tvarkingi, tačiau kontrolės metu paaiškėjo, kad 22-ejų Ignalinos rajono gyventojas turi problemų su teisėsauga. Jo, kaip asmens, įtariamo nusikaltimo padarymu, paiešką praėjusių metų kovą buvo paskelbęs Ignalinos r. PK.

Vyrą pasieniečiai išlaipino iš mikroautobuso ir sulaikė. Jis buvo pristatytas į Kalvarijos užkardą. Apie tai pranešta paieškos iniciatoriui. Sulaikytasis tą pačią dieną perduotas atvykusiam Ignalinos policijos konvojui. Kaip MI informavo rajono PK, sulaikytasis ieškotas dėl teismo priteistų, bet „neatsėdėtų“ parų .

Mirtis

Sausio 6 d., apie 12 val., Didžiasalyje, prie Salos g. 28-ojo daugiabučio namo garažų rastas miręs 54-erių J. T., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje